avatar

Bebek giyim Mağazası Açmak

6 Ocak 2017
519 views
 • Bebek giyim Mağazası Açmak

  Bebek giyim Mağazası Açmak Küçük ve Orta ölçekli sermayesi olan girişimciler için; Bebek giyim Mağazası açarak iyi bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Sektörde öne çıkan giyim mağazaları ile yola çıkabileceğiniz gibi, Kendi markanızı oluşturarak da ilerleyebileceğiniz bir sektördür. Karlılık oranı Diğer giyim mağazalarına göre daha iyidir.

  Bebek giyim Mağazası açma avantajları

  Bebek ürünleri satışı yapılan mağazalar hiç bir ekonomik krizden zarar görmez, Ülkemizde doğru olan şu zihniyet vardır. cefakar anne babalar, Yemez yedirir giymez giydirir. Anne babalar kendilerine alacakları her türlü ihtiyaçtan kolaylık ile vazgeçebilir iken göz bebekleri yavrularına alacakları hiç bir şeyden kaçmayacakları gibi, En iyisini almaya çalışmaktadırlar.

  Bebek giyim mağazaları, Kar marjı diğer giyim ticaretine göre daha fazladır. ortalama kar marjı bayilik sistemi ile çalışan mağazalarda %30-40 bireysel mağazalarda ise %30-70 kadar artmaktadır.

  Mağazalarda Büyüklüğüne göre, sadece bebek giyim ürünleri değil kar marjı yine yüksek olan, oyuncak, bebek maması, Bebek bezi gibi ürünleri satışını yapabilirsiniz.

  Bu tarz mağazalarda daha çabuk kurumsallaşıp, daha hızlı marka oluşturabilirsiniz. Ülkemizde Her geçen gün kurumsal bebek mağazaları açılıyor olsa da nüfusunun büyük bir kısım genç olan ülkemizde hala bu sektörde gelişmeye ihtiyaçlar vardır.

  Bebek modası gibi bir şey olmadığı için sezonda satılmayan ürünleri, gelecek senede satabilirsiniz, sezon sonu geldi diye faiş indirimler yaparak stok eritmek zorunda değilsiniz. Her zaman satılabilir ürünlerdir.

  Bebek giyim mağazaları İnternet üzerinden ciddi satışlar yapılmaktadır.

  Son zamanlarda özellikle bu sektörde anneler bebeklerine İnternet üzerinden alışveriş yapmaktadır. İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz kanalların başlıcası şöyledir; sahibinden.com, n11,gitti gidiyor, facebook ve instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden de satış yapılmaktadır. İnternet üzerinden fazlaca rekabet olduğundan dolayı kar marjları da elinizdeki ürünün farklı olmaması durumunda düşebilmektedir.

  Bebek giyim mağazası açma Maliyeti

  Bebek mağazasını açmanın maliyet açısından en büyük önemli kısmı, Açacağınız Dükkanın büyüklüğü, lokasyonu ve Kira giderleri etkilemektedir. sermayenize göre bir dükkan seçimi yapmanızda fayda var, Bebek giyim mağazası açmak günümüzde vergiler dahil 20.000TL İle 150.000TL Arasında bir sermaye ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Mağazaya koyacağınız ürünleri çek ve vadeli alma imkanınız olduğundan kuruluş sermayesini minimuma indirebilirsiniz.

  Açıklama
  bebek-giyim-mağazası Bebek giyim Mağazası Açmak
  Makalenin adı
  Bebek giyim Mağazası Açmak
  Açıklama
  Bebek giyim Mağazası açarak iyi bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Sektörde öne çıkan giyim mağazaları ile yola çıkabileceğiniz gibi, Kendi markanızı oluşturarak da ilerleyebileceğiniz bir sektördür. Karlılık oranı Diğer giyim mağazalarına göre daha iyidir.
  Yazar
  Yayıncı adı
  iyifikir.gen.tr
  Yayıncı Logo
  YİFİKİR Bebek giyim Mağazası Açmak

  googleden böyle geldiler:

  • anne bebek mağazası açmanin maliyeti
  • bebek giyim mağazası açmak
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Evde Okuma Yazma Nasıl Öğrenilir Öğretilir
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Yatırımcıların yeni gözdesi Mobil Restoran
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • Bebek giyim mağazası açmak aramaları

   bebek giyim mağazası bayilik veren firmalar
   bebek giyim toptancıları istanbul
   bebek giyim mağazaları dekorasyonu
   bebek giyim mağazası isimleri
   giyim mağazası açmak istiyorum maliyeti
   giyim mağazası açmak karlı mı
   bebek mağazası raf sistemleri
   e bebek mağazası açmak istiyorum

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.