Bebek giyim Mağazası Açmak

Bebek giyim Mağazası Açmak Küçük ve Orta ölçekli sermayesi olan girişimciler için; Bebek giyim Mağazası açarak iyi bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Sektörde öne çıkan giyim mağazaları ile yola çıkabileceğiniz gibi, Kendi markanızı oluşturarak da ilerleyebileceğiniz bir sektördür. Karlılık oranı Diğer giyim mağazalarına göre daha iyidir.

Bebek giyim Mağazası açma avantajları

Bebek ürünleri satışı yapılan mağazalar hiç bir ekonomik krizden zarar görmez, Ülkemizde doğru olan şu zihniyet vardır. cefakar anne babalar, Yemez yedirir giymez giydirir. Anne babalar kendilerine alacakları her türlü ihtiyaçtan kolaylık ile vazgeçebilir iken göz bebekleri yavrularına alacakları hiç bir şeyden kaçmayacakları gibi, En iyisini almaya çalışmaktadırlar.

Bebek giyim mağazaları, Kar marjı diğer giyim ticaretine göre daha fazladır. ortalama kar marjı bayilik sistemi ile çalışan mağazalarda %30-40 bireysel mağazalarda ise %30-70 kadar artmaktadır.

Mağazalarda Büyüklüğüne göre, sadece bebek giyim ürünleri değil kar marjı yine yüksek olan, oyuncak, bebek maması, Bebek bezi gibi ürünleri satışını yapabilirsiniz.

Bu tarz mağazalarda daha çabuk kurumsallaşıp, daha hızlı marka oluşturabilirsiniz. Ülkemizde Her geçen gün kurumsal bebek mağazaları açılıyor olsa da nüfusunun büyük bir kısım genç olan ülkemizde hala bu sektörde gelişmeye ihtiyaçlar vardır.

Bebek modası gibi bir şey olmadığı için sezonda satılmayan ürünleri, gelecek senede satabilirsiniz, sezon sonu geldi diye faiş indirimler yaparak stok eritmek zorunda değilsiniz. Her zaman satılabilir ürünlerdir.

Bebek giyim mağazaları İnternet üzerinden ciddi satışlar yapılmaktadır.

Son zamanlarda özellikle bu sektörde anneler bebeklerine İnternet üzerinden alışveriş yapmaktadır. İnternet üzerinden satış yapabileceğiniz kanalların başlıcası şöyledir; sahibinden.com, n11,gitti gidiyor, facebook ve instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden de satış yapılmaktadır. İnternet üzerinden fazlaca rekabet olduğundan dolayı kar marjları da elinizdeki ürünün farklı olmaması durumunda düşebilmektedir.

Bebek giyim mağazası açma Maliyeti

Bebek mağazasını açmanın maliyet açısından en büyük önemli kısmı, Açacağınız Dükkanın büyüklüğü, lokasyonu ve Kira giderleri etkilemektedir. sermayenize göre bir dükkan seçimi yapmanızda fayda var, Bebek giyim mağazası açmak günümüzde vergiler dahil 20.000TL İle 150.000TL Arasında bir sermaye ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Mağazaya koyacağınız ürünleri çek ve vadeli alma imkanınız olduğundan kuruluş sermayesini minimuma indirebilirsiniz.

Açıklama
bebek-giyim-mağazası Bebek giyim Mağazası Açmak
Makalenin adı
Bebek giyim Mağazası Açmak
Açıklama
Bebek giyim Mağazası açarak iyi bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Sektörde öne çıkan giyim mağazaları ile yola çıkabileceğiniz gibi, Kendi markanızı oluşturarak da ilerleyebileceğiniz bir sektördür. Karlılık oranı Diğer giyim mağazalarına göre daha iyidir.
Yazar
Yayıncı adı
iyifikir.gen.tr
Yayıncı Logo
YİFİKİR Bebek giyim Mağazası Açmak

“Bebek giyim Mağazası Açmak” üzerine 2 düşünce

 1. bebek giyim mağazası bayilik veren firmalar
  bebek giyim toptancıları istanbul
  bebek giyim mağazaları dekorasyonu
  bebek giyim mağazası isimleri
  giyim mağazası açmak istiyorum maliyeti
  giyim mağazası açmak karlı mı
  bebek mağazası raf sistemleri
  e bebek mağazası açmak istiyorum

 2. geçenlerde bir yakınımın bu yönde bir girişimi olmuştu, 6 mağazaya kadar da yükseldiler herşey iyi gidiyordu… hatta internet üzerinden de bir kaç mağazasının toplam cirosundan fazla satışlar yaptıkları da olmaya başlamıştı… Nazar mı değdi ne oldu bilmiyorum birden ödemeleri geç yapmaya, işi çevirememe başladılar.. başlanıgıçta küçük sermaye ila başlamışo lmaları onları bitirdi.. çok hızlı büyüdüler ve sonunda bitti.. şuan borçlarını kapatmak için 800bin Tl değerindeki evlerini kısıklıda satmak zorunda kaldılar.. ve hala borçları bitmedi… bu iş gerçekten böyle batamaya müsait mi olun bilimedim..

  sıfırdan işi büyütmektense bebek giyi mağazası açakacak ikişelirin bu işi yapan kişilerin desteğini alarak bir takım işlere girişmelerinde faydalar olacağını düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir