Kapat

6 adet ilginç iş fikirleri

Anasayfa ek iş - Ek gelir 6 adet ilginç iş fikirleri
ilginc is fikirleri

Bu yazımızda bir çoğu az sermaye ile para kazanabileceğiniz ilginç iş fikirleri hakkında bilgiler sunacağız. Sunduğumuz iş fikirleri genel olarak her kesimden kişilerin yapabileceği işler olmasına ve süreklilik arz edebilecek işler olmasına dikkat edeceğiz.

1- Balık ızgara satışı

özellikle balık ızgara satışını söylememizin sebebi, ülkemizde genellikle ızgara satışlarında köfte ve tavuk gibi seçenekler sunulmaktadır. özellikle seyyar olarak dolaşan balık ızgara satışı yapan pek kimse bulunmadığını dikkat ettiniz mi, ızgara araçlarına uskumru ve hamsi gibi ızgara balık satışı yapabileceğiniz uygun bir seçenek koymanız durumunda, işleriniz kat ve kat artacaktır. Balık sağlıklı ve hile yapılma durumu olmayan bir ürün türü olduğundan birçok kişi balık ızgara satın almak isteyecektir.

2- ahşap oyuncak satışı

son zamanlarda özellikle Asya ülkelerinden gelen kalitesiz ve sağlıksız oyuncaklara rakip ülkemizde el emeği göz nuru ve çok sağlıklı olduğu herkes tarafından bilinen tahta oyuncak satışı yaparak farklılık kattığınız oyuncak mağaza satışları bilinçli tüketiciler sayesinde gelirlerini arttıracaktır. özellikle online satış yapan kişilerin bu sağlıklı oyuncak türünü satmalarını ilerleyen zamanda bilinçlenen ailelerin bu oyuncak türlerine yöneleceklerini unutmayın.

Bu da ilginizi çekebilir  Yazarak Para Kazanmak

3- yarasa gübresi satmak

gün geçmiyor ki dünyada ve ülkemizde Tarımdan verim alma yöntemleri artmasın, son zamanlarda patlama yapan solucan gübresine rakip olmasa da fazla yapan olmadığından ilk keşif edenler işin kaymağını yiyecektir. yarasa gübresi satmak  hem insanlara faydalı bir hizmet sunmak hemde karlılık açısından iyi ve ilginç bir iş fikri olacaktır.

kopek-oteli 6 adet ilginç iş fikirleri

4- Hayvan oteli açmak

özellikle kedi köpek gibi evcil hayvan besleyen kişiler, gittikleri tatil yerleri veya iş seyahatleri sırasında, hayvanlarını bırakacakları güvenilir yerler aramaktadır. Büyük şehirlerde köpek oteli açmak çok farklı ve bu işi yapan kişiler genellikle profesyonel olmadığından ciddi gelirler elde edilebilecek bakir bir iş türüdür.

5- keçi kiralama işi yapmak

Yeni bir iş fikri olan keçi kiralama işi mantık olarak çok basittir, arazisine zarar verilmeden doğal bir şekilde yabani otlardan vb. kurtulmak isteyenler için bu hizmet sunulabilir, araziye keçileri salmanız durumunda keçiler arazideki otlar ve gereksiz otları yiyerek temizliyor, böylece doğal yollar ile arazi temizlenmiş oluyor, keçi sahibi de bu işten hem kira alıyor hemde keçilerini beslemiş oluyor.

Bu da ilginizi çekebilir  migros part time çalışma şartları 2018

6- Domates şişeleyip satmak

organik işi geleceğin işlerindendir, organik ve sağlığa zararsız olarak hangi işi yaparsanız yapın kazanacaksınız. çünkü son zamanlarda üretimi yapılan bir çok şey hormonlu ve insan sağlığı açısından zararlı ürünler. İnsanlar bilinçlendikçe doğal olan ürünlere yöneleceklerdir. Domates şişeleyip satmak da tam olarak gelecek de güzel gelir elde edebileceğiniz bir iş, yapmanız gereken organik domatesleri şişeleyip son kullanıcıya ulaştırmak, sitemizde bu konu ile alakalı yazılarımız mevcut detay için site içi arama yapabilirsiniz.

 

Bir önceki içeriğimiz olanDrone satış mağazası açmak başlıklı güncel makalemizde Drone satış mağazası açmak, Drone satış mağazası açmak 2018 ve Drone satış mağazası açmak güncel hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir