LCW Çalışma şartları

Giyim mağazaları Çalışma ortamı olarak, eğlenceli bir  o kadar da zamanın hızlı geçeceği işinizi severek yapmanız halinde rahatlıkla yapabileceğiniz işlerdendir. Bu yazımızda ülke çapında mağazaları bulunan LC waikiki çalışma koşulları ve buralarda çalışanlar ne kadar maaşlar alır bilgiler sunmaya çalışacağız.

LC waikiki mağazaları gerek part time gerekse de full time olarak çalışmak isteyen kişiler için tercih sebebi olabilir. Hem kısa zamanlı part time çalışma şekli olması sebebi ile de yoğun ders dönemleri yaşayan öğrencilerin de tercih edebileceği bir çalışma şekli olabilir.  LC waikiki çalışma şartları hakkında bilgilere geçmeden önce şunu belirtelim, Bu mağazalar genellikle AVM lerde bulunmaktadır.  AVM çalışma ortamına alışık olmayanlar için zor olabilir. Bu sebeple AVM’lerde Çalışma şartları isimli yazımızı okumanızda fayda far.

LC Waikiki’de Çalışma şekilleri 3 çeşit

LCW de çalışma isteyen kişiler eğer öğrenci ise veya ek gelir olsun diye çalışmak istiyorsa çalışma şekillerini ayarlayabilirler. Örneğin hafta içi çalışan bir kişi Hafta sonu da çalışmak isterse LCW mağazalarında part time olarak çalışarak ek gelir elde edebilirler.

LC waikiki Part time olarak çalışmak isteyenler iki şekilde çalışabilir Kısa zamanlı part time ve Part time olarak çalışabilirler. Kısa zamanlı Part time çalışan kişiler Haftada 2 gün toplam 15 saat çalışırlar. Çalışma zamanını göre maaş+prim+Yemek ücreti şeklinde ücret alırlar. ortalama kısa zamanlı çalışan bir kişi 800TL + çalıştığı gün + 13TL yol parası alabilirler. Part time olarak çalışan kişiler: Haftanın 4  günü günlük 7,5 saat çalışırlar. Yada öğrenci ise okul hayatına göre bu mesai saatlerini ayarlayabilirler. Haftalık 30 saat çalışma durumu vardır. ellerine geçen maaş 1200TL + prim+ Yemek ücreti gibi düşünebilirsiniz.  Primler mağazanın hedefi ve yaptığı işlerin durumuna göre değişebilir o yüzden ortalama rakamlar yazıyoruz.

LC waikiki’de Tam zamanlı çalışanlar : Günlük 7,5 saat çalışan tam zamanlı çalışanlar. Asgari ücret + pirm + yemek ücreti olarak çalışırlar. Haftada 1 gün resmi izinleri vardır. Prim durumu mağazanın hedef tutturma durumu ve satışları ile alakalı olarak değişir.

2019 LC waikiki çalışma koşulları isimli yazımızı 2019 koşullarına göre yazmış bulunmaktayız. maaş ve anlatımı bu zaman durumuna göre inceleyiniz.

İYİ FİKİR

iş fikirleri ve bayilikler hakkında , genel bilgiler sunan iyi ve yardım sever tüzel kişilik.

4 Responses

 1. Lcw çalışanları dedi ki:

  Geçen gün gittim özellikle lcw çalışanlarını izledim. Bir çoğu üniversite öğrencisi.. hepsi sahte hepsi kaşiteden uzak tavırları var. Nir ürün alacaktım çalışan kalitesiz olması nedeniyle almadım. Şikayet edecektim. Ekmek parası diye ses etmedim fakat uyuz oldum

 2. zeynep dedi ki:

  Ise girmek icin 1ay bekletildim bana denilen genel mudurlukten haber bekliyoruz ise giris icin her hafta kontrol ediyordum gidip , 1 aydan sonra ise cagrildim ne isi ogrettiler sadece gizli musteri vs bunlardan bahsedildi 5 gun calistim bana potansiyelin dusuk dendi daha kimseyle tanismamisim senden sikayet var dedi magaza muduru, kendi kat personellerimle konustum herkez memnun benim bi eksik yonum oldugunu soylemedi 1 kisi Ben Güvenlik Kamerasindan İncelenmesini İstedim Gerek Yok Dedi Magaza muduru , bana ise giriste ise giris saatim soylendi cikis saatim soylenmedi ben ilk gunu kat personeline sordum mudurleri bulman imkansiz zaten biri yillik izinde, digerine sorsan tersler o personel beni sikayet etmis saatleri soruyor diye yani kisacasi haksiz yere daha deneme surem 1 ay dahi olmadan bayram haftasi isten cikarildim Allah goruyor haksizlik yapildi benim kendime gore olan bi duzenim bozuldu girmek icin bir cok evrak istendi debilen gun verdim topladim HAKKIMI HELAL ETMIYORUM

 3. adil değiller dedi ki:

  Adil ve dürüst davranmak diye temel değeri olan bir şirketti ama son yayınlanan temel değerde adil ve dürüst davranmayı çıkardı neden mi çünkü adil bir çalışma ortamı dürüst bir prim maaş sistemi olmadığı için çok çalışıyorsan prim yok az çalışıyorsan prim var 6000000 aylık cirosu olan mağazada hedef tutmuyorsa para prim alamazsın verdiği sadece 1 günlük harçlık olur ayın sonunda aldığın prim denen primcik

 4. Merve dedi ki:

  kariyer hedefi olmayan yada kendi mesleğini sevmeyen bir insan güzel bir ortam olabilir.fakat mesleği olan bir insan için kendi işini yapıp hedeflerinin peşinde olması tecrübe edinmesi severek işine gitmesi insanların hem moral hemde motivasyonunu artıracaktır diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir