LCW Çalışma şartları

tarafından
3308
LCW Çalışma şartları

Giyim mağazaları Çalışma ortamı olarak, eğlenceli bir  o kadar da zamanın hızlı geçeceği işinizi severek yapmanız halinde rahatlıkla yapabileceğiniz işlerdendir. Bu yazımızda ülke çapında mağazaları bulunan LC waikiki çalışma koşulları ve buralarda çalışanlar ne kadar maaşlar alır bilgiler sunmaya çalışacağız.

LC waikiki mağazaları gerek part time gerekse de full time olarak çalışmak isteyen kişiler için tercih sebebi olabilir. Hem kısa zamanlı part time çalışma şekli olması sebebi ile de yoğun ders dönemleri yaşayan öğrencilerin de tercih edebileceği bir çalışma şekli olabilir.  LC waikiki çalışma şartları hakkında bilgilere geçmeden önce şunu belirtelim, Bu mağazalar genellikle AVM lerde bulunmaktadır.  AVM çalışma ortamına alışık olmayanlar için zor olabilir. Bu sebeple AVM’lerde Çalışma şartları isimli yazımızı okumanızda fayda far.

LC Waikiki’de Çalışma şekilleri 3 çeşit

LCW de çalışma isteyen kişiler eğer öğrenci ise veya ek gelir olsun diye çalışmak istiyorsa çalışma şekillerini ayarlayabilirler. Örneğin hafta içi çalışan bir kişi Hafta sonu da çalışmak isterse LCW mağazalarında part time olarak çalışarak ek gelir elde edebilirler.

LC waikiki Part time olarak çalışmak isteyenler iki şekilde çalışabilir Kısa zamanlı part time ve Part time olarak çalışabilirler. Kısa zamanlı Part time çalışan kişiler Haftada 2 gün toplam 15 saat çalışırlar. Çalışma zamanını göre maaş+prim+Yemek ücreti şeklinde ücret alırlar. ortalama kısa zamanlı çalışan bir kişi 800TL + çalıştığı gün + 13TL yol parası alabilirler. Part time olarak çalışan kişiler: Haftanın 4  günü günlük 7,5 saat çalışırlar. Yada öğrenci ise okul hayatına göre bu mesai saatlerini ayarlayabilirler. Haftalık 30 saat çalışma durumu vardır. ellerine geçen maaş 1200TL + prim+ Yemek ücreti gibi düşünebilirsiniz.  Primler mağazanın hedefi ve yaptığı işlerin durumuna göre değişebilir o yüzden ortalama rakamlar yazıyoruz.

LC waikiki’de Tam zamanlı çalışanlar : Günlük 7,5 saat çalışan tam zamanlı çalışanlar. Asgari ücret + pirm + yemek ücreti olarak çalışırlar. Haftada 1 gün resmi izinleri vardır. Prim durumu mağazanın hedef tutturma durumu ve satışları ile alakalı olarak değişir.

2019 LC waikiki çalışma koşulları isimli yazımızı 2019 koşullarına göre yazmış bulunmaktayız. maaş ve anlatımı bu zaman durumuna göre inceleyiniz.