Kapat

Plastik ürün toptan ve perakendesi yapma

Anasayfa
iş fikirleri Plastik ürün toptan ve perakendesi yapma
plastik ürünleri satışı,plastik market

Şimdi size söyleyeceğimiz bu iş fikri hem az sermayeler ile yapılan bir iş hemde çevrenizde çok fazla yapan olmadığı için rekabet olmayacak bir iş, kar marjı da ortalama %100 oranında devam etmektedir. Çevrenizde böyle iş yapan bir dükkan yoksa bu tarz bir iş yapmanızı tavsiye ederiz. Yazımızda Plastik ürün, toptan ve perakende işini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Kar marjı çok yüksek

Öncelikle satacağınız ürünler, parça parça marketlerde bulunabilir ama sizin satacağınız bu ürünlerin hepsi market ve mağazalarda bulunmaz, Hem toptan olarak satışını yaptığınız için maliyetiniz de düşük olacak. Marketlere göre maliyetiniz düşük olduğu için  marketler sizinle fiyat konusunda rekabet etmez. Sizi fark etmeyeceklerdir bile kenardan köşeden işinizi yapacaksınız. Sattığımız bu ürünler kağıt bardak, plastik bardak,bant çeşitleri, çöp poşetleri,poşetler gibi ürünler olacak. Bu ürünler fiyatları çok pahalı ürünler olmayıp kar marjları minimum %100 olarak düşünebilirsiniz. Tabi satacağınız tüm ürünleri kalem kalem yazamayacağız fakat ofislere ve evlerin küçük ihtiyaçlarına yönelik işler olacak.

Dükkan yeriniz merkezi ve uzun süre kalabileceğiniz bir yer olmalı ki bu işte ilk aylar iş yapamayabilirsiniz fakat her geçen ay müşteriler sizin orada olduğunuzu bildiği zaman işleriniz artacaktır. Perakende tarafını oturttuktan sonra özellikle iş yerlerine ve ofislere çöp poşeti,kırtasiye ve kağıt bardak gibi ürünleri pazarlayarak ciroyu arttırabilirsiniz.

Kosgeb Destek veriyor!

Dükkan yerimizi ayarladık, malzemeleri alacağımız büyük toptancıyı ayarladık. Yüzlerce ürün çeşidinin bağlantısı yaptık, Fakat sermayeniz yeterli değil veya devlet desteği almak istiyorsanız. plastik market işi yapmak isteyenler Merak etmeyin KOSGEB hibe ve destek kredilerinden yararlanabilirsiniz.

sitemizde iş fikirleri kategorisinde yüzlerce iş fikirleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Site içi menüyü veya arama butonunu kullanarak ilgili kategoriye giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanKöpek Oteli Açmak başlıklı güncel makalemizde Köpek, Köpek oteli ve Köpek Oteli Açmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar