Vodofone bayilik şartları

tarafından
1409
Vodofone bayilik şartları

Ülkemizde cep telefonu ve cep telefonu ile alakalı ürünlerin tüketimi çok fazla, genç girişimciler bu arzı görüp cep telefonu bayiliği almak istiyorlar, Türkiye’nin en büyük iletişim operatörlerinden biri olan Vodofone bayilik şartları tabi ki bu alanda iş kurmak isteyen kişiler için ilk tercihleri arasında.

Bayilik talebiniz aşağıda size vereceğimiz vodafone bayilik başvuru formu veya iletişim bilgilerine yaptıktan sonra; vodofone Bayilik talepleri şirket kendi iç stratejileri ile paralel olarak planlanır ve ihtiyacına göre değerlendirme yapar. Sizin de vodafone bayilik talebiniz uygunluk gösterir ise şirket yetkilileri sizin ile iletişime geçecektir.  Fakat şunu belirtmek isteriz ki; sıfırdan bu işe başlayıp girişmek istiyorsanız geçmişte bu işi yapmış kişilere oranla bayilik başvurunuzun kabul edilme olasılığı daha düşük. GSM operatörleri bayilik başvurularını incelerken Bu işin cefasını da, sefasını da sürmüş uzun süredir bu iş ile meşkul olmuş kişileri tercih etmektedir.

vodfone bayilik hakkında

Vodafone 3 çeşit bayilik seçeneği sunuyor

Vodafone store bayilik gibi konulara girmeden önce kısaca vodafone hakkında bilgi verelim. Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük ve eski GSM operatörlerinden olan vodafone ülkemize TELSİM’i tmsf’nin yapmış olduğu ihale sonucunda rekor bir ücret ile satın alarak girmiş, o günden bugüne kadar da müşterilerine sest,data ve veri alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Ülke çapında bayi ve satış olanakları bulunan firma her geçen gün belli bir oranda büyümektedir. Ülkemizde teknolojiye olan bu ilgi sayesinde daha da büyüyecek gibi gözükmektedir.

Vodafone bayilik çeşitleri

3 çeşit bayilik yöntemi var. Vodafone store bayilik,vodafone shap bayilik ve vodafone silver bayilik Siz firma stratejisine uygun olarak hangisini yapmak istiyorsanız aşağıda vereceğim iletişim bilgilerine şu bilgileri de ekleyerek ulaşabilirsiniz;

  • Ad Soyad
  • İrtibat numarası
  • Şirket adı ve vergi numarası
  • Adres
  • Bayilik alınmak istenen yerin adresi

unutmayın her ne kadar çevrenizde vodofone bayiliği almış çok fazla yer varmış gözükse de o gördüğünüz tabelaların büyük bir kısmı vodafone alt bayilik alan firmalardır. Firma öncelikle bayi ihtiyacı doğduğunda mevcut bayilerine talebini iletip onlara yeni şubeler açtırmak istemektedir. Çok sermayeniz olsa bile geçmişte bu işi yapan kişileri tercih edilmesi güven meselesidir. sıfırdan bu işe giren kişilerin tercih edilmesi küçük bir ihtimal diye tahmin ediyoruz. Siz yinede aşağıdaki iletişim bilgilerine bayilik talebinde yukarıdaki bilgileri girerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Vodafone bayilik başvurusu iletişim bilgileri

Şirket Ünvanı Vodafone Telekomünikasyon A.Ş
Ticaret Sicil No 564625-512207
Merkezinin Bulunduğu Yer Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No: 251 Maslak 34398 İstanbul
Bayilik başvuru merkezi: Mehmetakif mahallesi inönü caddesi star sokak no:2 ikitelli/istanbul
Vodafone Merkez Telefon Numarası +90 212 448 70 00
Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.
iletişim formu