Damla su bayilik şartları Nasıl başvuru yapılır?

tarafından
1492
Damla su bayilik şartları Nasıl başvuru yapılır?

Damla su bayiliği hakkında genel bilgi sunan yazımıza bulunmaktasınız. Coca-Cola Company markası olan Damla su, ürün yelpazesi geniş olup. Türkiye çapında ürün satışı gerçekleştirdiğinden bu markadan su bayiliği almak isteyenler için araştırılması gereken ilk firmalardan bir tanesi olacaktır.

Türkiye’de 4 kaynak dan su çıkarıp ülke çapına dağıtım ağı bulunan marka genel olarak bilinirlik puanı yüksek olup, arkasında güçlü bir marka olan Coca-Cola Company olması münasebeti ile bayilerine kolaylıklar sunacaktır.

Damla su kaynakları nereler?

Bursa Uludağ kaynağı ile Akdeniz ve egedeki bayilerine; Elazığ kaynağı ile doğu illerine, Sapanca kaynağı ile Marmara bölgesi ve civarına hizmet veren damla su Türkiye’nin en güçlü su dağıtım ağına sahip firmalardan bir tanesidir.

Damla su Bayilik Almadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Damla su bayilik avantajları: ülke çapında hizmet verebilen bir marka olması nedeni ile bayilerini hiç bir zaman ürünsüz bırakmayacak alt yapıya sahiptir. Coca Cola gibi Türkiye’de Yaygın nakliye ağına sahip olması münasebeti ile su ürünlerinde en çok rastlanan sorunlardan nakliye sorunu ile karşılaşma olasılığınız azdır. Firmanın ürün yelpazesi fazla olduğundan sizin de ürün çeşitliliğiniz fazla olacaktır. Tv reklamları gibi bir çok yerde reklamları dönen bir marka olduğundan güncel bilinirliği yüksek bir markadır.

Damla su bayilik dezavantajları: marka pazarı geniş tutup, ülke çapı büfe,bakkal,market ve Su bayileri olmak üzere bir çok noktaya su satışı gerçekleştirdiğinden, aynı ürünü satan rakipleriniz çok fazla olacaktır. Ülkede bazı kesimlerde markaya sahip olan kuruluş nedeniyle zaman zaman kara propagandaya uğramaktadır.

Damla su Bayilik başvurusu nasıl yapılır?

insan sağlığına önem verdiğini her fırsatta belirten damla su bu alanda iş yeri açmak isteyen kişilerin ilk araştıracağı markalar içindedir. Damla su bayilik başvurusu için dilerseniz  Damla su doğal kaynak iletişim merkezi telefon numarası olan 0 850 201 30 35 numaralı telefon ile firmaya ulaşarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Damla su bayilik için sermaye ve kredi olanakları

Damla su bayiliği iş yeri açmak için kendi sermayeniz, Özel,kamu,katılım ve Devlet katılım bankalarından alacağınız krediler ile ve Kosgeb’den alacağınız hibe krediler ile kurulumu yapabilirsiniz. Kosgeb’in doğru anlatım ve iş yeri açanlara kredi verdiğini unutmayınız. Su bayiliği için Kosgeb hibe ve sıfır faizli kredi olanağı sunmaktadır.

Eğer dükkan açmak için yeteri kadar sermayeniz yoksa iş yeri açma kredisi  isimli içreği okumanızı öneririz. Su bayiliği konusunda daha fazla marka hakkında bilgi almak istiyorsanız, Türkiye’nin en çok tutulan markalarının su bayiliğini ve bu meslekte başınıza gelebilecek zorlukları detaylı olarak incelediğimiz yazımızın bağlantısına https://www.iyifikir.gen.tr/damacana-su-satis-isi-acmak/ tıklayarak daha fazla bilgi alın.