Kapat

Komagane Bayilik Şartları

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Komagane Bayilik Şartları

Türkiyen’nin en büyük çiğ köfte markalarından biri olan Komagene çiğköfte Franchising almak isteyenlere bilgiler sunacağımız bu yazımızda, çiğköfte dükkanı açmak isteyen kişilere Komagene markasını ve bayilerine sunmuş olduğu hizmetler, komagene bayilik şartları hakkında bilgi ve markanın avantajları ile dezavantajlarından bahsedeceğiz.

Komagene çiğköfte Hakkında Bilgi

Komagene marka ismini Kommagene Uygarlığından almaktadır. 2004 yılından beri Çiğ köfte markası olarak hizmet vermeye başlayan firma, ilk şubesini istanbul’da açmıştır. Yaklaşık 7000m2 kapalı alanda üretim yapan komagene çiğ köfte Türkiye’nin en büyük çiğköfte markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Markanın %2’i kendi şubeleri olup %98’i Franchisee olarak işletilmektedir.

Komagene Çiğ köfte Bayiliğini neden Seçmelisiniz?

Komagane Türkiye çapında bilinen bir çiğ köfte markasıdır, Aynı zamanda ağırlıklı olarak kendi şubeleri olarak hizmet vermemek ile birlikte mevcut şubelerin %98’i Franchis olduğundan Bayilerin dilinden anlayan bir markadır.  Bir çok bayisi olduğundan sorunlar ile mücadelede tecrübelidir. Franchis konusuna ciddi bir şekilde eğilen komagane lokasyon seçiminde bayilere ciddi destekler sunmaktadır. Hatta daha önceden belirledikleri bölgelere sizi yönlendirerek firmanızı açmak hususunda size ciddi destekler sunmaktadırlar.

Komagene çiğköftenin bayilik de ki  en büyük dezavantajı Mevcut çiğ köfte firmalarının 2 bin 3 bin Tl maliyet ile çif köfte bayiliği verirken, 25000-35000TL arasında tutan firma açılış ücretleri ile bir çok çiğ köfte franchis veren firmadan geri kalmaktadırlar.

komagene çiğköfte bayiliği alacak bayi adaylarından beklentileri vardır, bunlar şöyledir; Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek. İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek. Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek. Komagene® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek. Franchisee adayı yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmalıdır.

Komagene çiğköfte bayilik maliyeti yaklaşık olarak 5000Tl ile 35000Tl +KDV Olarak Tahmin edilmektedir. Bu masrafları, Dükkan seçimi dahil mimari kuruluş masrafları gibi Tüm giderler hesaplanılarak yazılmıştır.

Komagene bayilik başvurusu için Burada bulunan linke tıklayarak bayilik başvuru formunu doldurunuz.

Bir önceki içeriğimiz olanSimit sarayı Bayilik almak isteyenlere başlıklı güncel makalemizde simit sarayı açmak, simit sarayı bayilik.simit sarayı franchise ve simit sarayı karlı bir iş mi hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Komagane Bayilik Şartları” üzerine 2 yorum

  1. Komagane kimdir? says:
  2. Serdal says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar