Komagane Çiğ köfte Bayilik açma Şartları

tarafından
1577
Komagane Çiğ köfte Bayilik açma Şartları

Komagene bayilik konusunda oldukça tecrübeli, Şubelerinin %98 istatistikle bayiler tarafından yönetildiğini biliyor muydunuz? Türkiye’nin en büyük çiğ köfte markalarından biri olan Komagene çiğ köfte bayilik almak isteyenlere bilgiler sunacağımız bu yazımızda, çiğ köfte dükkanı açmak isteyen kişilere Komagene markasını ve bayilerine sunmuş olduğu hizmetler, Komagene bayilik şartları hakkında bilgi ve markanın avantajları ile dezavantajlarından bahsedeceğiz.

Komagene çiğ köfte Hakkında Bilgi

Marka ismini Kommagene Uygarlığından almaktadır. 2004 yılından beri Çiğ köfte markası olarak hizmet vermeye başlayan firma, ilk şubesini İstanbul’da açmıştır. Yaklaşık 7000m2 kapalı alanda üretim yapan Türkiye’nin en büyük çiğ köfte markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Markanın %2’i kendi şubeleri olup %98’i Franchisee olarak işletilmektedir.

Komagene bayilik neden alınmalı?

Komagane Türkiye çapında bilinen bir çiğ köfte markasıdır, Aynı zamanda ağırlıklı olarak kendi şubeleri olarak hizmet vermemek ile birlikte mevcut şubelerin %98’i Franchis olduğundan Bayilerin dilinden anlayan bir markadır.  Bir çok bayisi olduğundan sorunlar ile mücadelede tecrübelidir. Franchis konusuna ciddi bir şekilde eğilen firma lokasyon seçiminde bayilere ciddi destekler sunmaktadır. Hatta daha önceden belirledikleri bölgelere sizi yönlendirerek firmanızı açmak hususunda size ciddi destekler sunmaktadırlar.

Şüphesiz Komagene marka bilinirliğine önem verip bu alanda yatırım yapan en önemli çiğ köfte firmaları içinde. Ürün yelpazenizi sadece çiğ köfte ile sınırlanmamış ayın zamanda müşterileri şubeye çekecek alternatif ürünlerde sunmaktadır. Bu sebeple KOMAGENE bayilik konusunda diğer çiğ köfte firmalarına nazaran biraz daha avantajlı durumda.

Komagene bayilik alımının  en büyük dezavantajı Mevcut çiğ köfte firmalarının 2 bin 3 bin Tl maliyet ile çiğ köfte bayiliği verirken, 25000-35000TL arasında tutan firma açılış ücretleri ile bir çok çiğ köfte franchis veren firmadan geri kalmaktadırlar.

Komagene bayiliği alacak bayi adaylarından beklentileri vardır, bunlar şöyledir; Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek. İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek. Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motife edebilecek. Komagene® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek. Franchisee adayı yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmalıdır.

Komagene bayilik maliyeti yaklaşık olarak 5000Tl ile 35000Tl +KDV Olarak Tahmin edilmektedir. Bu masrafları, Dükkan seçimi dahil mimari kuruluş masrafları gibi Tüm giderler hesaplanılarak yazılmıştır.