Kapat

market bayiliği almak

Anasayfa Bayilik market bayiliği almak
market bayiliği

marketler sanıldığı kadar sermaye istemeyen, işinizi takip etmeniz halinde rahatlıkla geçiminizi sağlayabileceğiniz. Ucu açık bir sektör içindedir. Bu işe girmeden önce ciddi bu iş hakkında tecrübeniz yoksa bir kez daha şapkanızı önünüze koyarak iyi düşünmenizi öneririz. Fazla sermaye istemez ama bilgi ve tecrübe isteyen bir sektördür.

Marketler çok hızlı büyürler

bir market işleyişini başarılı bir şekilde yapan kişi, zamanla ikinci şubesini hatta onlarca şubeyi peş peşe açabilir. Çünkü market içindeki ürünler ya toptancılar tarafından uzun vadeli çekler ile teslim edilmiştir, yada sattıldıkça paraları ödenen ürünler olduğundan, büyük ölçüde siz sadece marketin dekorasyon ve kurulum giderlerini karşılamanız yeterli olcaktır. Ki onlarıda ürün satışlarından gelen paralarla karşılamak için uzun vadeli çekler ile yapabilirsiniz. Market tüccarları çok hızlı büyüdükleri gibi çok çabuk da batabilir bu ince çizgiyi iyi ayarlamak lazım.

marketler için bayilik almak mı kendi markamızı açmak mı?

Bu sektörde bayilik almak avantajlıdır fakat, bir çok bayilik veren marketler büyük marka ücreti istemektedir. Yıllarca markasını büyütüp, belli konuma getiren bu markalar yukarıda yazdığımızın aksine marketin büyüklüğüne göre 400-500 bin minimum giriş ile sizlerden ücretler istemektedir, açılış işlemleri ve marka bilinirliği ile hiç uğraşmadan bayilik alırım diyorsanız ve büyük bir market açmak istiyorsanız bu oranda sermayeler koymanız gerekiyor. Fakat bu bedeli kendi reklam ve kampanyalarım da kullanırım daha fazla k

Bu da ilginizi çekebilir  Döner stop Devir edildi | Döner stop bayilik şartları

Bir önceki içeriğimiz olanOto yıkama dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Oto yıkama dükkanı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak kaç para ve Oto yıkama dükkanı açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir