Türk Telekom bayilik başvurusu nasıl olur?

tarafından
1466
Türk Telekom bayilik başvurusu nasıl olur?

Türkiye’nin en büyük iletişim ağı ve alt yapısına ait olan Türk Telekom bayilik şartları hakkında bilgiler sunacağımız bu yazımızda. Türk telekom bayilik başvurusu yapmadan önce yazımızı okumanızda fayda olacaktır.

Türk telekom bayileri diğer Gsm ve haberleşme firmalarına göre daha fazla ürün satış imkanı olduğunu unutmayın. GSM, Sabit Hat ve İnternet ürünlerinin yanı sıra, Kendine ait markaların satışlarını da yapabilirsiniz. Dolayısı ile Diğer iletişim operatörlerine nazaran çok geniş kapsamlı bir bayilik olacağından daha iyi gelirler kazanmalısınız.

Türk Telekom Hakkında

176 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. Müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek amacıyla 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini mevcut şekliyle muhafaza ederek ve tabi oldukları mevzuat ve regülasyonlara tamamen uyarak, “müşteri odaklı” ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı, servis ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 itibarıyla mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

Türk Telekom Bayilik şartları

Türk Telekom bayiliği alabilmeniz için 1. Koşul bölgede hizmet verilebilecek bir potansiyel var mı? Yani bölgede Türk Telokam bayiliğine ihtiyaç var mı? Girişimcilerimiz sermayelerinin olmasından ziyade Türk Telekom bayiliğine ihtiyaç olan bölgeleri keşif edip bayilik alma şansınızı arttırmalısınız. Ortalama Türk telekom bayiliği Ana bayi olacak kişiler için 500 bin lira civarında yatırım yapmanız gerekebilir.

Türk telekom bayilik vermeden önce, dikkat ettiği en büyük husus bölgenin bu bayiliğe ihtiyacı olup olmaması. Bu uyguladığı politika sayesinde mevcut bayilerinin rekabet içine düşüp zarar etmesine imkan tanımıyor ve Düzenli bir bayilik ağı oluşturmuş oluyor. Her geçen gün Ağını büyüten Türk telekom’dan bayilik almak istiyorsanız acele edin. İhtiyaç olan bölgeleri tercih ederseniz bayilik alma şansınız daha yüksek olacaktır.

Türk Telekom bayiliği başvurusu yapacağınız iletişim numaraları

İstanbul/Ümraniye Teknopark İstanbul / Güneşli

 

Çakmak Mahallesi Balkan Cad No:49 Ümraniye / İstanbul

Telefon: +90 212 460 1 500

 

Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sk. Erdinç İş Merkezi No: 1 34209 Güneşli / İstanbul

Telefon: +90 212 460 1 500

 

İstanbul / Esentepe

 

İstanbul /Gayrettepe

 

Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul

Telefon: 0 212 309 10 00 – Faks: 0 212 306 10 10

 

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:40 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul

Telefon: +90 212 309 9000

 

Ankara

Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara

Telefon: 444 1 444 / 444 4 564 (KMH)

Faks: +90 312 306 07 32

 

 

Türk telekom bayilik başvurusu yapmadan önce kendi bölgenizi öğrenirseniz daha hızlı sonuç almış olursunuz.