Ekomini market Bayilik Şartları

tarafından
1634
Ekomini market Bayilik Şartları

Kendine has müşterileri ve hizmet anlayışı ile faal olarak ticaret hayatına devam eden, küçük sermayeler ile kurumsal bir marketin bayiliğini alabileceğiniz bir mini market sistemi olan ekomini market Bayilik şartları ve Ekomini market Hakkında bilgi veriyor olacağız. Ekomini marketler 2012 yılının başlarından beri, Perakende market işletmeciliği alanında hizmet vermeye başlamış, bayileri ile birlikte 2017 ocak ayı itibari ile 80 ilde 1610 aktif mağaza ile hizmet vermektedir.

Genel olarak bayilik alımının düşük sermayeler ile olması sebebi ile sermaye sıkıntıları çeken girişimcilerin, Tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Neredeyse Her ilimizde hizmet veren marka vermiş olduğu hizmetler ile bayi sayısını hızla arttırmaktadır.

Ekomini marketler Genel olarak müşterilerine sunmuş oldukları hizmetler Gıda, atıştırmalık, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, gazlı-gazsız tüm içecek çeşitleri, alkollü içecek çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ile hemen hemen  perakende market işletmelerinden istenilen Tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayan şubeler; mahalle içlerindeki küçük bakkal işletmelerinin öncüleri içerindedir ekomini marketler.

Ekomini market bayilik şartları

ekomini market bayilerine verdiği destekler: Belirli bir kira giderinin karşılanmasında yardımcı olunduğu gibi, Marketin Tüm raf dizimi ve Kurulumu ile alakalı Düzenlemeleri Ekomini tarafından yapılmaktadır. Dekorasyon ve Tüm giderler ekominiye aittir.

Ekomini market Bayilik şartları: Ekomini market Bayilik fiyatları: Müteşebbis bir ruha sahip olup, Bilgisayar kullanabilmek; Perakende mağazacılık sektöründe tecrübesi olan veya Bu işe yatkın olan girişimciler. özellikle Mağazalarını 7 gün Geç saatlere kadar açık tutup, mağaza bilincini taşıyan. Müşteri memnuniyeti ile hizmet sağlayabilecek kişileri kabul etmektedir.

Mağaza müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve Müşterilere ürünleri sunabilmek için 45-50BinTL sermaye ile işe başlayabilirsiniz. Minimum akşam 00:00 kadar mağazaları açabileceklerini belirten mağazalar tercih edilmektedir.

Kosgeb Desteği alarak Ekomini market Bayiliği Alınabilir mi detayları hakkında bilgilendirme: Kosgeb market işletmeciliğine destek vermektedir. Kosgeb hibe kredi desteği açarak ekomini market açmak isterseniz. öncelikle kosgeb’in kabul ettiği girişimcilik kurslarına giderek sertifika almalısınız. Sertifika aldıktan sonra şirket sunum dosyanızı hazırlayarak, şirketi açınız.  şirket açılımını bittikten sonra Kosgeb’e başvuruda bulunabilirsiniz.

 Ekomini market Bayilik iletişim bilgileri:

Ekomini market bayilik başvurusu için; linke tıklayarak gerekli bilgileri doldurduğunuz da size geri dönüş yapılacaktır. Başvuru bilgileri olarak forma Adınız soy adınız, bulunduğunuz il, ilçe ve iletişim bilgilerinizi bırakmanız halinde sizi bilgilendirmek üzere arayacaklardır.