Evde Ekmek yapıp satma iş fikri

Türk kültüründe sofralarda olmaz ise olmaz nesnelerin başında gelen üründür ekmek, En zengin sofralardan en alt düzey safralar da vardır. Bu kadar çok arzın olduğu bir işi Bayanlara ek iş olarak yapmalarını öneriyoruz.  Evde ekmek yaparak, ailenize harika ek gelir oluşturabilirsiniz.

Evde ekmek yapmak için çok fazla sermayeye gerek yoktur. Ürünleri satabilecek kişiler bulduktan sonra başlangıç aşamasında kendi evinizde kullandığınız fırın ile lezzetli ekmekler üreterek para kazanmak istemez misiniz?

Evde yapılan ekmeklerin avantajları

 • En büyük faydası, daha organik ürünler kullanılarak, daha sağlıklı ürün satışı
 • farklı şekiller ve baharatlar atarak kendinize özgü ürünleri satabilirsiniz.
 • Ekmek boyutlarını kişiye özel olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Hasta kişilerin sağlığına uygun ekmek yapılabilir.

Evde yaptığınız Ekmekleri nerelerde Satabilirsiniz

Ek iş yapmak isteyen tüm bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş fikri ile ürettiğiniz ekmekleri; Mahalle bakkallarına toptan olarak, kermeslerde, çevre komşulara ve gittiğiniz mahalle toplantılarında rahatlıkla satabilirsiniz. Giderek artan müşteriler sayesinde cironuz ile beraber karınız da katlanabilir.

Bayanlar evde ekmek yapıp satarak sabit 30 ailelik müşteri potansiyeli sayesinde aile başı ortalama 3 ekmek tüketse günlük ortalama 90 adet ekmek satışı yapmış olsa ekmek başına 50 kuruş kar etmiş olsa aylık 1500TL gibi bir ek gelir elde etmiş olurlar.

Her sofrada bulunan ve bu denli satış potansiyeli olan ekmek, satışında tavsiyemiz Kendinize özel dışarıda satılmayan ekmek şekilleri, ekmek lezzetleri yakalayarak satmanız. Ayrıca sattığınız ekmeği mümkün olan en kaliteli şekilde hazırlamanız ve elinizde yaptığınız ürünlerin kalmaması için bir önceki günden sipariş alarak işlem yapmanız olacaktır.

Bir önceki içeriğimiz olan Hasarlı araç alıp satma Karlı bir iş mi? başlıklı güncel makalemizde hasarlı araba ek gelir, hasarlı araç alıp satmak ve hasarlı araç kar ettirir mi hakkında genel bilgiler verilmektedir.

İYİ FİKİR

iş fikirleri ve bayilikler hakkında , genel bilgiler sunan iyi ve yardım sever tüzel kişilik.

3 cevaplar

 1. akhisarilan dedi ki:

  Umut: Akhisarda bayanlara evde Aile bütçesine katkı sağlayacak Fabrika yada işyerinde ek iş veren yokmu acaba…?

 2. tubayasar20 dedi ki:

  bayanlara evde ek iş her ay duzenlı hesabınıza yatar bızımle çalışmak ısteyenler messengerdan msj atınız satş yok katalog yok kota yok

  • ENİSE KARA dedi ki:

   Merhabalar ben ev hanımıyım ve evde yapılabilecek bir işe ihtiyacım var.Bana ulaşırsanız çok memnun olurum.Şimdiden Teşekkürler.
   Telefon:………….
   Telefon numarası paylaşmak yasaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir