Kapat

Bayanlara ek iş – evde Ekmek yapıp satma iş fikri

Anasayfa ek iş - Ek gelir Bayanlara ek iş – evde Ekmek yapıp satma iş fikri
evde ekmek yapıp satmak

Türk kültüründe sofralarda olmaz ise olmaz nesnelerin başında gelen üründür ekmek, En zengin sofralardan en alt düzey safralar da vardır. Bu kadar çok arzın olduğu bir işi Bayanlara ek iş olarak yapmalarını öneriyoruz.  Evde ekmek yaparak, ailenize harika ek gelir oluşturabilirsiniz.

Evde yapılan ekmeklerin avantajları

  • En büyük faydası, daha organik ürünler kullanılarak, daha sağlıklı ürün satışı
  • farklı şekiller ve baharatlar atarak kendinize özgü ürünleri satabilirsiniz.
  • Ekmek boyutlarını kişiye özel olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Hasta kişilerin sağlığına uygun ekmek yapılabilir.

Evde yaptığınız Ekmekleri nerelerde Satabilirsiniz

Ek iş yapmak isteyen tüm bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş fikri ile ürettiğiniz ekmekleri; Mahalle bakkallarına toptan olarak, kermeslerde, çevre komşulara ve gittiğiniz mahalle toplantılarında rahatlıkla satabilirsiniz. Giderek artan müşteriler sayesinde cironuz ile beraber karınız da katlanabilir.

Bayanlar evde ekmek yapıp satarak sabit 30 ailelik müşteri potansiyeli sayesinde aile başı ortalama 3 ekmek tüketse günlük ortalama 90 adet ekmek satışı yapmış olsa ekmek başına 50 kuruş kar etmiş olsa aylık 1500TL gibi bir ek gelir elde etmiş olurlar.

Bu da ilginizi çekebilir  Bayanlara evde yapabilecekleri ek iş önerileri

Her sofrada bulunan ve bu denli satış potansiyeli olan ekmek, satışında tavsiyemiz Kendinize özel dışarıda satılmayan ekmek şekilleri, ekmek lezzetleri yakalayarak satmanız. Ayrıca sattığınız ekmeği mümkün olan en kaliteli şekilde hazırlamanız ve elinizde yaptığınız ürünlerin kalmaması için bir önceki günden sipariş alarak işlem yapmanız olacaktır.

Bir önceki içeriğimiz olanmarket bayiliği almak başlıklı güncel makalemizde market bayiliği nasıl alınır ve market bayilikleri hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir