A101 Part time çalışma şartları 2018

tarafından
2459
A101 Part time çalışma şartları 2018

Türkiye’nin Her yerinde şubesi olan A101 Marketler zinciri büyüme hızı ile alakalı olarak her daim personel alımına ihtiyacı vardır. Özellikle öğrencilerin bir takım ihtiyaçlarını tamamlamak ve ailelerine yük olmamak için tercih ettiği kurumların başında marketler gelir. Bu denli personel ihtiyacı olan bir kurum olan A101 market de Part time çalışma şartlarını 2018 koşullarına göre inceliyoruz.

A101 part time çalışma saatleri

Çalışma saatleri part time çalışanlar için mağaza sorumlusu ile anlaşarak ayarlanıyor. sistem olarak 5+1 saat olarak çalışılabilir. A101 mağazalarındaki müdürler eğer kötü niyetli ise Çalışanları fazla saatler çalıştırıp ilerleyen günlerde eritme yapıyoruz diyebilir. Eğer fazla çalıştığınız saati gerçekten ilerleyen zamanda izin olarak alabileceğinize inanıyorsanız ve Müdür buna uygunsa işin işleyişini aksatmamak için fazla çalışabilirsiniz. 2018 yılında a101 part time çalışanı 1150TL+SGK almaktadır. Bin 150TL içinde yol ve yemek parası dahildir.

A101 Part time görevlileri ne iş yapar?

Genel olarak market görevlilerinin yaptığı Kasa görevi, depo, ve Reyon görevlerini üstelenmektedirler. Bazı şubelerde manav reyonu da olduğu için manav reyonlarında verilen görevleri yerine getirebilirler. A101 de çalışan part time personeller, evlerine yakın olan yerlerde değil ihtiyaç olan yerlere yönlendirilmektedir. Bir öğrenci için evlerine yakın olan yerler olmuş olsa daha iyi olacaktı elbette fakat kural gereği ihtiyaç olan yerlere yönlendirme yapılıyor.