Kapat

Az sermaye ile Pamuk şeker Satmayı düşündünüz mü?

Anasayfa
ek iş - Ek gelir Az sermaye ile Pamuk şeker Satmayı düşündünüz mü?
pamuk şeker satıcılığı

İş yapmak istiyorum, fazla param yok yada hiç paranız olmadığı için düşünüp düşünüyor musunuz?  Sitemizde arama yaparak pamuk şeker satmak dışında çok fazla az sermayeler ile yapılan iş fikirleri bulunmaktadır. Pamuk şeker satıcılığı sadece düşük sermayeler ile yapılma özelliği olmayıp, Kar marjı olarak da iyi seviyelerdedir.

Pamuk şeker, maliyeti tamamen 10 küp şeker büyüklüğünde şeker ile yapılan, 1KG şekeri 60-70TL’e Satabileceğiniz günlük 3KG şeker satışı yaptığınızda günlük 200-250TL arası Net kar ile hizmet verebilirsiniz. Asgari ücretin 1600TL olduğu bir dönemde harika bir gelir olabilir. Ayrıca bu işi sadece hafta sonları da yaparak işinizin yanında güzel bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Pamuk Şeker satıcılığı İçin Sermaye

Bu işte bolca enerji ve bir günlük meslek stajı yapmanız yeterli olacaktır. Pamuk şeker üretebilmek için 1 piknik tüp ve pamuk şekeri üreteceğiniz tezgah sistemi oluşması yeterli, Bu tezgahı bir tornacıya giderek size özel olarak kendiniz de yaptırabilirsiniz. Tezgah ve satışa hazır bir sistemin kurulması maksimum 2 Bin liraya size mal olacaktır.

Yaz aylarında satışlar çok iyi olabilir, fakat kışın bu iş oranı oldukça düşecektir. Ek iş olarak yapıyorsanız kışın bardak mısır satışı yapabilir, yazın da pamuk şeker ve yanına bir kaç küçük oyuncak. Veya balon koyabilirsiniz.

Gelelim Pamuk şeker Kar marjına

pamuk şeker işi karlı mı? Pamuk şekerin içindeki tek şey bildiğiniz beyaz toz şeker ve Gıda boyasıdır. 1KG gıda boyası 600 Lira civarındadır. Bu Gıda boyası size yıllarca yetecektir. Şekerin ortalama KG fiyatı bugün 5Tl 3 Günde bir 1 adet piknik tüpü harcaması yaparsınız başkaca hiç bir sermayesi yok, kalan sermaye tamamen sizin enerjinize ve satış kabiliyetinize kalmış.

1 kg şekerden kaç tane pamuk şeker çıkar?

1KG şekerden ortalama 30-35 adet pamuk şeker çıkmaktadır. Günlük 3KG yani 100 adet satışını adet başı 2TL den 200TL yapar tüp ve şekerin toplam maliyeti 30TL kalan tutar size kalıyor. Bu kadar karlı bir iş olduğunu sizde tahmin etmemiştiniz değil mi?

Bu arada bu işi yapıyorsanız sevmeniz lazım, pazarlama kabiliyetiniz yüksek ise Ülke genelinde bir satıcı dahi olabilirsiniz. aşağıdaki videoyu bilmeyen yoktur.

Bir önceki içeriğimiz olan Solucan Gübresi Üretimi Yapmak | Solucan gübresi Kazandırır mı? başlıklı güncel makalemizde solucan gübresi, solucan gübresi üretimi ve Solucan Gübresi Üretimi Yapmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Az sermaye ile Pamuk şeker Satmayı düşündünüz mü?” üzerine 2 yorum

  1. isstrader says:
  2. VezneMatik says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar