Kışın yapılacak ek işler

tarafından
1559
Kışın yapılacak ek işler

Başarılı marka ve firmaları incelediğimizde en iyi satış yapan firmalar, fırsatları iyi değerlendiren firmalardır. Hangi işi yapıp gelir elde edecekseniz edin, zamanını iyi kollamanız gerekiyor, bu yazımızda kış aylarında satış yaparak veya fiziki olarak yapabileceğiniz işlerden bahsedeceğiz, Belkide ek iş ihtiyacınızı Kışın yapılacak ek işler başlıklı yazımızdan aldığınız bilgileri le giderebilirsiniz.

Kış ayları sezonluk çalışanlar için ekonomik olarak en zor geçen aylardır. Kışın yapılacak işler daha çok satış ve beden gücüne dayalı.Bu iş fikirlerinin bir çoğu az sermayeler ile yapılan işler olup, Bir çok kişi rahatlıkla yapabilir. Ayrıca yazdığımız işler standart ve hepsi ile geçiminizi sağlayacak kadar paralar kazanabilirsiniz.

kışın ek işler,kışın ek iş,kışın yapılacak ek iş,kışın evde ek iş

Kışın iyi satılacak yiyecek ve içecek satışları

 • Kış çorbası satışı
 • Seyyar çay satışı
 • Boza satışı yapmak
 • Kestane çizip satmak
 • Kışlık meyve satışı
 • salep satışı yapmak
 • Osmanlı şerbeti satışı yapmak

Kışın satılacak yiyecek ve içecekler isimli yukarıdaki başlıktaki iş fikirleri genellikle az sermayeler ile yapılan işlerdir, bu sebeple herkes ek gelir olarak yapabilir. Yukarıda yazılan tüm iş fikirleri detaylı olarak sitemizde anlatıldığı için bu başlık çokça uzun olup kullanıcı yorulmaması için detaylarına inilmemiştir. site içi arama yaparak bu işler hakkında bilgi alabilirsiniz.

kışın ek işler,kışın ek iş,kışın yapılacak ek iş,kışın evde ek iş

Otomobiller için gerekli malzeme satışı

Kış lastiği satışı ve takması: Kışın daha güvenli ve rahat bir araç yolculuğu için olmazsa olmazların başında kış lastiği satışı yapabilirsiniz, Bu iş için lastik dükkanı sahibi olmanıza gerek yoktur, sermayeniz ve yeteri kadar deponuz varsa online olarak dahi lastik satışı yapabilirsiniz. Lastik piyasasında şöyle bir durum vardır, Fabrikadan toplu olarak bağlantı yapabilirsiniz ve Lastikleri satın alırsınız.

Bir kaç ay sonra kış sezonu gelince fabrikalar otomatik olarak lastiklere zam yaparlar, sizde bu zam furyasından yararlanmış olursunuz. fakat araç lastiklerinden bu şekilde bir ticaret yapmak istiyorsanız az sermayeler ile bu işe girmenin size çok faydası olmayacaktır.

Sermayesi olmayanlar için, özellikle kar yağdığı zamanlarda araçlarının lastiklerini yaz lastiğinden kış lastiğine değiştirmek isteyen kişiler çoğalıyor, bu işten anılıyorsanız lastik değiştirme işini ek iş olarak yapabilirsiniz. uzun süreli kazanım olmasa da sizi idare eder.

Kar zinciri, Buz çözücü ve antifriz gibi ürünlerin satışı: araçlar için bu yazdığımız ürünleri kışın almamak facia olabilir. en basitinden antifriz almayan bir aracın kışın ilk çalışma sonrası motorunun içinde birçok parçası soğuktan kırılabilir, antifriz sayesinde motor iç aksamına zarar gelmez. Sizde bu gibi ürünleri toptan satın alarak. Benzin istasyonu,yol kenarında veya satışına uygun gördüğünüz noktalarda satabilirsiniz. ortalama %70 kar marjı ile satış yapabilirsiniz.

Kışlık Tekstil ürünleri satışı yapmak

Hangi ürünü satarsanız satın fırsatları iyi değerlendirdiğiniz zaman, satış durumunuz artacaktır, kışlık tesktil ürünleri satışı yaparak ek gelir elde edebileceğiniz gibi, geçiminizi sağlayacak bir iş olanağı olarak da bakabilirsiniz. kışın satışını yapabileceğiniz tekstil ürünleri şöyledir.

 • Yün ve makine dokuması atkı satışı
 • Bere ve şapka satışı
 • kışlık kazak satmak
 • Bot ve kışlık ayakkabı ürünleri
 • kışlık eldiven satmak

Kar yağarken yapılacak iş fikirleri

Özellikle büyük şehirlerde, kar yağdığı zaman Trafiğinden tutun, günlük hayatın rutin işlerini yapmaya kadar hayat felç oluyor. Peki kışın gerek ek iş yaparak gerekse, kısa süreli iş fikri olarak yapılabilecek bir kaç iş önerisi sunsak hoşunuza gitmez mi? kar yağdığı zaman yapılacak iş fikirlerini anlatmaya başlayalım.

kar küreme işi yapmak

bu işi özellikle dar gelirli ailelerin takıldığı bölgede yapmayın, tabi bol bol sevap kazanmak istemiyorsanız. para kazanmak için bahşişi bol olan ilçelerin gelir ortalaması yüksek bölgelerinde yapmaya çalışın.  Bu işi ekip olarak yaparsanız daha fazla para kazanacağınızı unutmayın. Hiç bir bir şey bilmiyorsanız elinizde kürek dolaşın, yolda kalan arabaları trafiğe sokacağınızı falan söyleyerek gelir elde edin. Kar küreme işi zordur biraz kondisyon ister o yüzden bu işi yapmak için kürek kullanmayı bilen ve kondisyonu güçlü kişileri önermekteyiz.

Yolda kalan araçlara zincir satmak

Kar yağdığında, en büyük zorluktur araçları bir yerden bir yere götürmek hele ki yeni sistem kar lastikleri olmayan araçlar ilerleyemezler. kar yağışını önceden takip edip yağdığı an trafik kilit olduğu yerlerde zincir satmak veya zincir takmayı bilmeyen kişilerin araçlarına zincir takarak gelir elde edilebilir.

Kışın evde yapacağınız ek işler

 • Web site yapıp satmak
 • Evde ders vererek satış yapma
 • örgü işi yaparak ek gelir elde etme
 • Evde nikah şekeri ve boncuk dizimi yapma
 • Fason işler alarak ek gelirler elde etme
 • Sosyal medya ile satış ortaklığı yapma
 • instagram üzerinden satışlar yaparak ek gelir elde etme
 • evde paketleme işi yapmak
 • evde mandal montajı yapmak

Yukarıda yazdığımız kış ayları ek iş ana başlıklı yazımız da ki içerikleri  web sitemizde daha önce uzun uzun açıkladığımız için, detaylı açıklamaya girmeden başlıklar halinde sunduk, dilerseniz site içi bu işlerin aramasını yaparak. Yapılacak işler ve kar marjları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.