Kapat

İnternetten Para kazanmanın yolları

Anasayfa
ek iş - Ek gelir İnternetten Para kazanmanın yolları
internetten para kazanma
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

İnternetten Para kazanmanın yolları  başlıklı yazımızda bulunuyorsunuz. evde oturuyorsunuz ve kendinize yapacak ek iş arıyorsunuz yada geçim kaynağınız olsun diye İnternetten para kazanma hakkında bilgiler arıyorsunuz ama tam olarak hangi işi yapacağınıza karar veremediyseniz, size iş arayışlarınıza yardımcı olmak için 16 adet İnternetten para kazanma olanağı sunan iş fikirlerini yazacağız.

İnternetten para kazanılır!

İnternet ucu bucağı olmayan farklı bir alem haline gelmiştir. Öyledir ki saniyeler içinde dünyanın öteki ucundaki bir alışveriş sitesine ulaşmayı. Kutuplardaki kişi ile Akdeniz’in ortasındaki kişinin birbiri ile görüntülü iletişim kurmasına kadar bir çok farklı işi çok hızlıca çözmeye yaramaktadır.

Hal böyle olunca İnsanlar bu araç üzerinde para kazanmayı hedefler oldu. Keza artık en küçük mağazanın bile İnternet ortamında bir kaç sayfası bulunuyor ve müşterilerine bu vasıta ile hem hizmet aktarıyor hemde daha hızlı bir şekilde cirosunu büyütmeye yarıyor.

Peki internet ortamı gerçekten kullanıcıların para kazanabileceği bir mekan mıdır? sorunuzun cevabı kesinlikle evet, fakat işini iyi yapan kişiler çok daha fazla kazanırken. işini başaramayanlar az kazanıyor veya hiç kazanmaya biliyor. Doğru yöntem ve yeterince çalışma ile internetten para kazanmak mümkün!

Güvenilir Yöntemler ile İnternet’den Para kazanın

İnternet üzerinde şu şekilde iş yaparsanız para kazanırsınız gibi milyonlarca sayfa ziyaretinde bulunmuş olabilirsiniz, Belki bir çoğu doğrudur, fakat doğru olmayan ve sadece firmaların insanları kullanarak zengin olma vaadleri ile süslü püslü videolar izleterek, onların haftalarca uğraşacakları emeklerini belkide küçük de olsa sermayelerini ellerinden alabilir. Bu tarz hayal kırıklıklarına uğramadan önce Alanında iyi hizmet veren İnternet sitelerini araştırıp, işlerin gerçekten para kazandırabilecek işler olup olmadığı hakkında kesin bilgiler edinmelisiniz.

İnternet üzerinden gelir elde etmek çoğu çok kolay gibi gözükse de uzmanlık isteyebilir. Belki de el emeği göz nuru hazırladığınız ürünleri daha rahat satmaya yarayabilir. Fakat bir kaç işlem yaptıktan sonra sizi çok zengin etmez, İstisna olarak çok para kazanıp zengin olan insanlar varsa da Edebiyatın kuralıdır. İstisnalar kaideyi bozmaz! siz siz olun mantıklı ve sizin beceriniz ile kolay yapabileceğiniz işler seçin. Denenmiş ve insanların bu yollar ile para kazandığını bildiğiniz güvenilir internetten para kazanma şekillerini deneyin.

internetten-para-kazanma-2018 İnternetten Para kazanmanın yolları

İnternetten para kazanma yolları,internetten para kazanma 2018

İnternetten para kazanılan 16 güvenilir iş fikri

 • Web site yapıp satmak
 • Seo işleri yaparak para kazanmak
 • Satış ortaklığı yaparak İnternet’den para kazanmak
 • ürün Tanıtımı yaparak İnternet’den para kazanmak
 • Makale yazarlığı yazarak İnternet’den para kazanmak
 • Adsense ile İnternet Üzerinden para kazanmak
 • Moderatör ve Editörlüük hizmeti vermek
 • Çevirmenlik yaparak İnternet üzerinden Para kazanmak
 • Çekilişlere katılarak ürün kazanmak
 • Domain alıp satarak para kazanmak (Domain ticareti yapmak)
 • Youtube videoları çekip satmak
 • İnternet Üzerinden satışlar yaparak para kazanın
 • Anket Doldurarak para kazanmak
 • online özel ders vererek İnternet Üzerinden para kazanma
 • drop shop yöntemi ile elektronik ticaret
 • Kendi el emeği ürünleri satarak İnternet üzerinden gelir elde etme
Bu içeriği hemen okumalısınız  Akşamları Ek iş Yaparak Para Kazanmak

web site yapıp satmak

web site yapmak belli bir birikim ve bilgi isteyen bir iştir. Fakat hazır paket websiteleri orta düzey bilgisayar kullanıcılarının da rahatlıkla kısa zamanda öğrenebileceği bir iş seçeneğidir. Teknolojinin gelişmesi ve bu alana yönelen çokça insan olsa da her zaman bu işten para kazanabilirsiniz. İnternet alemi var olduğunca birileri web site yaptırmak zorunda kalacaktır.

Seo işleri yaparak para kazanmak

Özellikle genç girişimci ve meslek arayan kişilere önerdiğimiz bir meslek türüdür. Seo işi reklam harcamalarını kısıtlamak ve daha fazla kazanmak için web site sahiplerinin yukarı çıkması için arama motorlarını iyi çözmesinden ibarettir. Sürekli güncellenen ve rekabet halinde olan sektörler her daim bir seo uzmanına ihtiyaç duyacaktır.

işini iyi bilen seocular kendi web siteleri ile ilgilenip milyonlarca lira servete bile kavuşabilirler. Fakat seo işi sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Çok fazla okumalı ve çok fazla araştırma yapılması gerekiyor. Her daim gelişen sektörde her zaman ekmek var.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Akşamları ek iş yaparak para kazanma

Satış ortaklığı yaparak İnternet’den para kazanmak

satış ortaklığı hali hazırda satışı olan ürünlerin satışından menfaat edinmektir. ilerleyen zamanlarda sitemizde konu ile alakalı detaylı bir anlatım gerçekleştirilecektir. affiliate marketing de denilen sistemde banner,web site üzerinden veya text link üzerinden sizin yapmış olduğunuz reklam üzerinden yapılan alışverişlerde alınan komisyon üzerinden yürümektedir.

3 kişinin arasında geçen ilişkiyi paraya dönüştürme becerisidir. ürününü sunan, ürünü yayınlayan aracı ve tavsiye eden 3. kişi arasında dönen komisyon, maliyet ve kar gibi durumlardan sonuç itibariyle para kazanmaktır.Bazen çok ciddi rakamlar kazandıran bir meslek şeklidir. İnternet üzerinden para kazanmak isteyen kişilerin şiddet ile incelemesi gereken bir seçenek olduğunu söylemek isteriz.

Makale yazarlığı yazarak İnternet’den para kazanmak

İnternetten para kazanma yolları içinde en kolay gibi gözüken ve her zaman kaliteli işler çıkaran kişilerin ekmeğini yiyebileceği bir iştir. Bilgiye ihtiyaç duyan İnternet kullanıcılarının arama motorlarında muhtemel arayacağı hususları tahmin edip veya belli araçlar ile bulup buna göre içerikler hazırlayarak, website sahiplerine satmaktan geçiyor.

web site sahipleri sitelerini güncellemek ile mükellefler aksi halde google amca sitenin popülerliğinin fişini çeker ve kar elde amacı güden siteler büyük ihtimalle bu duruma razı gelmeyecektir. Makale yazarları bu durumda devreye girer ve siteleri güncelleyerek yeni kullanıcıların web sitelerine girmesini sağlarlar. makaleleri hazır olarak veye istek üzerine yazan yazarlar aylık 2-3 bin gibi rakamları yazarak kazanabilirler. Tabi yazılan içerikler doğru, okunabilir ve kaliteli olması bu işi uzun süre yapmak isteyenler için olmazsa olmaz. Bol bol kitap okuyup webmaster siteleri veya makale satış sitelerinde yazdığı yazılara rahatlıkla müşteri bulabilirler.

Adsense ile İnternet Üzerinden para kazanmak

Adsense google’nin kullanmış olduğu güzel bir para kazanma yöntemidir. web site sahipleri sitelerine gelen kullanıcılara reklamlar gösterir ve kullanıcıların bu reklamlara tıklaması sonucu gelirler elde ederler. Adsense ek gelir kapısı olacağı gibi Tüm performansınızı bu işe vererek geçiminizi sağlayacağınız bir gelir kapısı da olabilir.

Adsense ile alakalı sitemiz içinde içerikler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için site içi arama yapmanızı öneririz.

Yukarıda yazdığımız işleri internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz, bu yazdığımız işler güvenirliği ispatlanmış binlerce kişinin ek işi değil geçim kaynağı haline gelmiştir. İşleri detaylarına inip kullanıcıyı yormak istemedik, keza sitemizde bu yazdığımız İnternetten para kazanma yolları sitemiz içinde detaylandırılarak bir çoğu açıklanmıştır, veya açıklanma sırası beklemektedir. Zaten Bir çoğunu nasıl yapacağınızı sadece başlıklarını inceleyerek tahmin edebilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Az sermaye ile Pamuk şeker Satmayı düşündünüz mü?

Domain alıp satmak

kısaca domain internet sitelerinin isimleridir. Yıllık olarak güncellenebilir. Dilenirse 10 yıllık olarak süresi uzatılabilir. Bazı alan adları vardır ki milyonlarca liraya satılabilir. Bir şirketin marka ismi veya jenerik çok aranan bir kelime olabilir. örneğin haber sitesi açmak isteyen büyük bir firma haber kelimesinde yukarı çıkmak ve daha kolay bulunabilirliği olması için bu alandaki domainlere çok büyük meblağlar verebilir. Domain avcıları ve alıcıları bu tarz jenerik alan adlarını ellerinde tutarlar ve yeterince iyi bir teklif geldiğinde çok büyük karlara satabilirler.

Fakat bu işten para kazanmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir hele ki jenerik Alan adlarını yakalamak veya ele geçirmek çok zor iken. Yinede bir kaç büyük iş yaparak harika gelirler elde edilebilir. Başlangıçta jenerik olmayan ve para etme ihtimali olan alan adlarını kayıt ederek bu ticarete başlayabilirsiniz. Fakat para etmeyecek alan adlarına sermaye aktarmamaya dikkat edin.

Kullanılmayan ve çok iyi paralara gideceğini düşündüğünüz alan adlarını barcoder yöntemi ile satın alıp, bir kaç yıl beklettikten sonra büyük karlar ile satmanız da mümkün olabililir.

Youtube videoları çekerek para kazanılabilir

youtebe ye video yükleyip, videoların izlenme oranına göre para kazandırdığını bilmeyen yoktur sanırım. Türkiye’de bu işi çok iyi yapıp çok da güzel paralar kazanan kişiler var ki şöyle bazı kullanıcılar attıkları video başı 5 asgari ücret kadar gelir elde ettiği de bilinmektedir. Hal böyle olunca bu kadar yüksek meblağ para kazanan kişiler örnek gösterilerek bir sektör haline gelmiştir.

youtube videoları çekip para kazanmak için telif haklarına zarar vermeyen, kullanıcıların dikkatini çeken seçenekleri tercih etmenizde yarar var. keza Youtube’ye gelen şikayetler yönünde firma sistemi kapatabilir.

Yazı ara ara güncellenecektir.

 

Bir önceki içeriğimiz olanKışın yapılacak ek işler başlıklı güncel makalemizde kış ayları ek iş, kışın ek iş ve kışın ek işler hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“İnternetten Para kazanmanın yolları” üzerine 1 yorum

 1. para kazanıyoruz says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir