A101 çalışma şartları

tarafından
1144
A101 çalışma şartları

Türkiye’nin en büyük perakende satış mağazası olan A101 aynı zamanda binlerce insan için iş imkanı olmaya da devam ediyor. Sattığı uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra, binlerce insana iş imkanı da sunan A101 çalışma şartları hakkında merak edilen sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

A101 çalışma saatleri nasıl?

Günümüzde çalışma saatlerinin ortalama olarak 8 ila 10 saat arasında olduğunu düşündüğümüz zaman A101 firmasının da çalışanlarına sunduğu çalışma saati ortalama olarak 8 ila 10 saat arasında değişmektedir. Bu zaman dilimi içerisinde çalışanlarına yemek ve çay molalarını da eklediğimiz zaman ortalama olarak çalışan bir birey kadar çalışma süreleri bulunmaktadır.

A101 izinleri nasıl?

Haftanın 6 günü çalışma süresi veren firmanın hafta da 1 günde çalışanlarına izin verdiğini belirtmek istiyoruz. Firma da toplam 1 yıl ve üzerinde çalışanların hak kazandığı yıllık izin konusunda ise her bir çalışanın 1 yıl içerisinde kullanması için 14 günlük bir izin süresi bulunmaktadır. Bu 14 günlük izni kullanmak için mağaza müdürü ile iletişime geçerek dilediğiniz zamanda kullanma şansınız bulunmaktadır. Ancak bazı istisnai durumlarda izninizi istediğiniz zaman kullanma durumunuz olmayabilir. Bu konuda çalışacağınız müdürün inisiyatifinde olduğunu da belirtmek istiyoruz. 14 günlük izni isterseniz tek seferde kullanabilir, isterseniz de 2 eşit şekilde 7’şer gün şeklinde kullanma şansınız bulunmaktadır.

A101 firmasının iş bölümleri hangileri?

Bünyesinde farklı bölümlerde çalışanlara ihtiyaç duyan firmanın birçok bölümünde çalışma şansınız bulunmaktadır. Özellikle 8 Bini aşkın mağazası ile dikkatleri üzerine çeken firmanın en çok tercih ettiği iş pozisyonlarının ise,

  • Kasiyer
  • Reyon sorumlusu
  • Şarküteri Sorumlusu
  • Mağaza sorumlu
  • Mağaza müdürü
  • Mağaza mal müdürü
  • Öğrenciler ve Yarım zamanlı çalışanlar için Part time çalışma

Gibi birçok pozisyonu bulunmaktadır. Bu pozisyonlara uygun başvuruları değerlendirmeye alan firmanın sizlere en uygun olan pozisyona göre iş başvurunuzu kabul etme durumu söz konusudur.

A101 çalışma sistemi nasıldır?

Vardiyalı bir şekilde çalışma sistemi bulunan A101’de sabah
08.30 ile akşam 17.00 arasında,
Öğlen 13.00 ile akşam 21.30 arasında,
Sabah 08.30 ile akşam 21.30 arasında dilediğiniz vardiya sisteminde çalışma şansınız bulunmaktadır. Bu belirtilen vardiya sistemi içerisinde sizlere en uygun olan sistemi tercih etmeniz durumunda alacağınız maaş ona göre şekillenecektir.

A101 maaşları ne kadar?

A101 bünyesinde çalışan bir bireyin ortalama olarak aldığı en düşük ücretin asgari ücret olduğunu belirtelim. A101 part time çalışanlar hakkında bilgi edinmek için A101 part time çalışma şartları isimli yazımızı okumanızı öneririz.
Kasiyer olarak işe başlayan yeni bir kişinin maaşının 2 Bin 250 TL ile 2 Bin 500 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtmek istiyoruz.
Mağaza müdürü olarak görev yapan bir A101 çalışanın ise ortalama olarak aldığı ücretin 3 Bin TL civarında olduğunu belirtelim. Bu rakamların 2019 yılı içerisinde geçerli olduğunu ve gelen zamlar ile birlikte yeniden düzenlendiğini siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz.