Tesbih Satmak Para kazandırır mı?

tarafından
3686
Tesbih Satmak Para kazandırır mı?

Tesbih geçmişten günümüze gelmiş, kimi zaman bir araç kimi zaman ise aksesuar olarak yerleşmiş özellikle bazı erkeklerin vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Tesbih satmak isteyen kişiler ilk araştırma yaptıklarında basit düşünerek cami önlerinde veya çeşitli noktalarda bu işi yapan kişileri inceleyip para kazanmaz düşüncesine varabilirler. Tesbih satmak istiyorum diyenlere, Tesbih işi hakkında önemli bilgiler sunuyoruz. Tesbih dükkanı karlı bir iştir.

Tesbih Satmak profesyonel bir iştir

Oysa tesbih satmak gayet profesyonel getirisi güzel ve severek yapılabilecek işler içindedir. Binlerce çeşidi bulunan tesbihlerin müptelası olan kişilerde çoktur. Hatta öyle seviyelere gelmiştir ki koleksiyon yapan kişiler yemeden içmeden en iyi tesbihleri sergisine ekleyebilmek için bir aylık gelirlerini bile gözlerini kırpmadan verebilirler. Tesbih satmak isteyen kişiler kendisi de tesbih kullanan bu işten anlayan bir kişi olursa yaptığı işten zevk almanın yanında ciddi gelirler elde edebilecektir.

tesbih satmak sanıldığı gibi kolay bir meslek değildir, sattığınız ürünler hakkında bilgi sahibi olmak zorundasınız keza bu ürünlerin alıcıları aldıkları ürünler hakkında gayet de bilgili oluyorlar.  tesbih satmak istiyorum diyen bir kişi bir kaç hafta satacağı ürünler hakkında bilgiler edinirse daha rahat ürün satışı gerçekleştirebilir.  Bu işi yapacak kişiler tesbih üretip satmak isteyebilir fakat binlerce çeşidi olan tesbihleri üretmek uzun ustalık isteyebilir. Bunun yerine siz kendi dükkanınızı açarak ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Yeteri kadar sermayesi olmayan kişiler işi öğrenme ve alıştırma durumunda seyyar tesbih satmak veya internette tesbih satmak için uğraş verebilir.

İnternette Tesbih satmak için Seçenek fazla

İnstagaram, facebook , gitti gidiyor, sahibinden, N11 Tarzı sitelere koyarak ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Herkeste olan ürünler yerine Farklı ve kaliteli ürünler satmanız halinde daha fazla müşteri sizi çok uzak noktalardan takip edecektir. Ne kadar çok satış potansiyeli olduğunu facebook üzerinde mezat yöntemi ile satış yapan kişilerin mezatlarını inceleyerek görebilirsiniz. Mezat yöntemi ile ürün satışını site içi arama yaparak takip edebilirsiniz.

Tesbih satmak karlı mı?

Tesbih dükkanı açmak sanıldığı kadar yüksek sermayeler istemez. 10 bin sermaye ile rahatlıkla tesbih dükkanı açabilir veya instagramdan tesbih satmak isteyen kişiler daha düşük sermayeler ile bu işe girişebilirler. tesbih alıp satmak için öncelikle yaptığınız işten bir nebze anlıyor olmanız gerekir. Ayrıca Yüzük, bileklik imame, gümüş başlık gibi tesbihin yanında satabileceğiniz diğer ürünleri koyarak ciroyu artırıp ay sonu ortalama karınızı da bir nebze yukarı taşıyabilirsiniz.

internetten tesbih satmak veya dükkan açıp satmak isteyen kişiler için 10 bin gibi bir sermaye yeterli olacaktır. Tesbih dükkanı küçük bir dükkan olabilir fakat insan sirkülasyonu fazla olan yerler olursa daha çok gelir elde edebilirsiniz. Çekiliş yaparak ve küçük hediyeler vererek müşterilere kendinizi sevdirebilirsiniz.

Tesbih satarak geçinmek mümkün mü diyen kişiler için, bankada çalışırken istifa edip, 2 ev araba ve geçimini sağlayan amcanın tesbih satışı yaparak nasıl geçindiğini anlatan küçük bir hikaye sunmak istedik.

Şükrü amca 1986 yılında bankada belli bir kariyere ulaşmışken eşini istifa ettirip kendi de istifa edip, bugün sadece cami önlerinde ve belirli yerlerde tesbih satışı yaparak geçimini sağlamış. Hatta kazandığı paralar ile 2 büyük ev ve bir arabası olduğunu söylemektedir. Bu kısastan anlayacağımız üzere yaptığınız işi sever ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız ticaret yaparak gelir elde edebilirsiniz.