Tatbak Bayilik Şartları

tarafından
4490
Tatbak Bayilik Şartları

Bu yazımızda İstanbul’un bir çok mahallesinde hizmet vermeye başlayan taze ve uygun fiyatlı olmasıyla ünlü olan kuru yemiş ve pastahane ürünleri ile hizmet veren tatbak bayilik şartları hakkında bilgiler vereceğiz. tatbak bayilik bilgisi hakkında bilgi almak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Kullanıcılarımıza daha doğru bilgileri verebilmek için, tatbak genel müdürlüğüne tatbak bayilik şartları hakkında bilgi istedik, Üzülerek belirmek isteriz ki tatbak aşağıdaki açıklama ile bayilik vermediğini net bir şekilde belirtti. tatbak’ın tarafımıza ilettiği cevap şöyledir.

“Bayilik isteğiniz arasında tercihlerinizde bizlere de yer verdiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. TATBAK GIDA olarak çalışma standartlarımız arasında maalesef bayilik ve franchising sistemimiz bulunmamaktadır.Şubelerimiz kendimize ait olarak hizmet vermekteyiz. TATBAK GIDA ailesi olarak sizlere bu konuda yardımcı olamadığımız için özür diler,ilginizden dolayı tekrar teşekkür eder,sağlıklı,huzurlu ve mutlu günler dileriz.”

Tatbak Hakkında

Tatbak başlangıçta Hakmar marketlere pastahane ürünleri ve kuru yemiş hizmeti verirken 2005 yılı itibari ile Hakmar’dan ayrılarak hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul ve Kocaelin’de 100’e yakın şubesi bulunmaktadır. Her geçen gün şube sayısını artıran firma, ilerleyen zamanlarda farklı illerde de olacağından hiç şüphemiz bulunmamaktadır. Tatbak bünyesinde 1500’e yakın personelle hizmet vermektedir.

Tatbak’ın vizyonu; gıda sektöründe sürekli gelişimi hedef alan, müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır. Tatbak’ın misyonu; firmanın sahip olduğu bilgi ve finans kaynaklarını katma değere dönüştürerek sürekli geliştirmek ve kaliteyi en uyguna üreterek müşterisine sunmaktır.  Tatbak; vizyonu ve misyonu gereği kaliteli, hesaplı ve toplumdaki her bireyin damak tadına hitâb eden ürünleri; piyasaya sunan, sektöründe saygın bir firmadır.

 Bu yazımızda Tatbak bayilik şartları hakkında bilgiler vermek istedik, fakat firma ile geçtiğimiz iletişim sonucu firmanın sadece kendi şubeleri bulunduğunu ve bayilik hizmetinin olmadığını öğrendik. 

Tatbak iletişim bilgileri

                                                                      TATBAK GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.                         
                                                                            Ücretsiz Müşteri Hizmetleri
444 1 490

İletişim Bilgisi
                                                                            0216 307 85 95 /// 0216 307 85 96