Kapat

Donas Bayilik şartları hakkında bilgiler

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Donas Bayilik şartları hakkında bilgiler
donas hakkında

Donas özellikle Eskişehir ve Kütahya’da üniversiteye yolu düşüp de tadına bakmayan öğrenci yoktur. Gerek uygun fiyatlı olması gerekse kaliteli olması sebebi ile bir kesimin vazgeçilmez bir lezzeti haline gelmiştir. Bu yazımızda bu şehirlerde olmayıp da bu lezzeti özleyen ve farklı iller de de tutacağını düşünen girişimciler için Donas bayilik veriyor mu? ve Donas bayilik şartları gibi bilgileri sizler için inceleyeceğiz.

Donas Hakkında

 

Donas bayilik almak isteyen kişiler tabi ki olacaktır. Bu yönde taleplerini sunan firmalar genellikle, öğrencilik yıllarında markanın müdavini olup, kendi şehirlerine gittiklerinde bu yiyeceği özlemeleri ve girişim hayali olarak düşünmektedir.

Donas Bayilik Şartları

Donas 20. Şubesini açmış Türkiye’nin Bir çok iline hizmet vermeye başlamış. Yavaş ve emin adımlar ile Büyük illere de şubeler açmaktadır. Donas Baylik alıp bu yönde girişimde bulunmak isteyenlere maalesef kötü bir haberimiz var. Firma şimdilik resmi sitesinde yaptığı açıklamaya göre dışarıdan franchising uygulaması yapmamaktadır. ( 2018 mart ayı) Donas franchising almak isteyen kişiler yinede web sitelerinin dışında firma merkezini arayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirler.

Bunun için aşağıda firmanın iletişim bilgilerini sunuyoruz.

Donas iletişim bilgileri

Genel Merkez İrtibat:  Hoşnudiye Mahallesi 734. Sokak No:10/16 Eskişehir – TEPEBAŞI E :

[email protected] |

T : 0 222 321 44 88 | F : 0 222 321 44 14

Bir önceki içeriğimiz olan Türk Telekom bayilik başvurusu nasıl olur? başlıklı güncel makalemizde Türk telekom bayilik, Türk telekom bayilik başvurusu ve türk telekom bayilik şartları hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Donas Bayilik şartları hakkında bilgiler” üzerine 1 yorum

  1. Okan grekoryan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar