civil bayilik şartları ve başvuru şekli

tarafından
1452
civil bayilik şartları ve başvuru şekli

Civil Bebek ve çocuk giyim,  Civil Mağazacılık AŞ markası olarak hizmet vermektedir. Civil mağazası açmak için bu firma ile anlaşıp bayilik anlaşması yapılması gerekmektedir. Çocuk ve bebek giyimi üzerine mağaza açmak isteyen ve Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların yorumları ve istekleri üzerine bayilik araştırmalarına devam ediyoruz. Yine yorumlardan aldığımız isteklere göre yeni bir bayilik araştırması içine girmiş bulunuyoruz. Civil bayilik şartları hakkında detaylarını vereceğimiz yazımıza hoş geldiniz.

Daha önceki yazılarımızda, çocuk giyimi ve 0-12 yaş ürün satışı hakkında bir kaç yazıya değinmiş, sektörün her daim gelişme durumlarının olacağını, kaliteli hizmet veren tüm firmaların ucu açık bir şekilde yükselebileceğini anlatmaya çalışmıştık.Giyim sektörü ile alakalı bebek giyim mağazası açmak yazımızı ilgili bağlantımıza tıklayarak veya sitemiz içinde bulunan arama butonunu kullanarak hızlıca ulaşıp konu hakkında yaptığımız araştırmayı inceleyebilirsiniz.

Yine bu sektörde uzun yıllardır hizmet verip belli bir yere gelmiş olan civil markasını dikkat edip bu marka ile işlerini büyütmek isteyen kullanıcılarımız için, Civil bayilik şartları ve firmanın sunduğu avantajları incelemek istedik.

Civil Bayilik Şartları Hakkında

Civil Son zamanlarda çıkarmış olduğu maskotlar ve verdiği hizmetler sayesinde kullanıcılar tarafından bilinen bir marka haline gelmiştir. Bizde gelen yorumlar üzerine firma ile iletişime geçtik firmaya yatırım yapmak isteyen yatırımcıları bilinçlendirmesi üzerine bir mail attık, firmanın genel merkezinden gelen bilgiye göre firma bayilik sistemi bulunmayıp, herhangi bir bayi sistemi ile çalışmadığını aşağıdaki yazısı ile tarafımıza iletmiştir.

Civil bayiliği almak isteyen kullanıcılar maalesef bu yönde bir girişimde bulunacaklarsa, 2018 yılı mart ayı itibari ile böyle bir sistemleri bulunmadığını üzülerek belirtiyoruz.

“Firmamız bayilik sistemi ile çalışmamaktadır. Tüm mağazalarımız firma sahiplerimiz tarafından ilgili birimlerimizin kontrolü dahilinde
açılmaktadır. Kişi, kurum veya kuruluşlarla isim hakkı paylaşılmamaktadır.” Tabi firma böyle bilgi vermiş olsa da siz aşağıda verdiğimiz iletişim bilgilerini arayarak yada mail atarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz, belki de bu yazı güncelliğini yitirebilir. Civil bayilik vermeye başlamış olabilir.

Civil Hakkında

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul Kartal Cevizli’ de 1996 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan Civil Çocuk Dünyası; www.civilim.com ile birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda 56 mağazaya ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 650 markaya ait yaklaşık 32.000 modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Civil iletişim bilgileri

civil Adres ve Telefon Bilgileri
  1.  Cumhuriyet mahallesi cihan sokak no :20 Çayırova – Kocaeli
  2.  444 123 1
  3.  info@civil.com.tr