Kapat

Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Türkiye’nin Kültürünü dünyaya tanıtan öncü marka simit sarayı Bayilik şartlarından bahsetmeden önce, Simit sarayı hakkında Birkaç bilgi vermek istedik. Dünya çapında hizmet sunmaya devam eden marka, Yurt dışı şirketleri ile beraber yaklaşık 30’a yakın şirket ile hizmet vermektedir. 6500 kişiye hizmet veren simit sarayı günlük 500.000 Kişiden fazla kişiye hizmet vermektedir. Dünyanın 25 ülkesine hem ülkemizin geneleksel lezzeti olan simiti tanıtmak hemde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen bir markadır. Yılların tecrübesi ve Marka kimilği ile işletmeye her konuda destek vermeyi hedeflemektedirler. Simit sarayı bayilik verdiği kişilere gerek mağaza açılışı gerekse mağaza işleyişi sırasında gerekli tüm eğitimleri sağlamaktadır. Bilimsel verilere dayalı olarak Tüketicilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda vermiş olduğu hizmetleri yönlendiren bir markadır simit sarayı.

Simit sarayı Bayilerine Yurt içinde ve Yurt dışında başarılı franchise yöntemi uygulamaktadır, Hizmet kalitesini belli başlı standarlara göre arttırmaktadır. Sistem müşteri alışkanlıklarına göre devamlı olarak kendisini yenileyen bir sistemdir. Kendi işini yapmak isteyen yatırımcılarına Dünya çapında bilinen bir marka olması münasebeti ile çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Bu içeriği hemen okumalısınız  çiğköfteci sait usta bayilik şartları

Simit sarayının sunmuş olduğu franchise sisteminde Cadde konsepti, AVM konsepti, kiosk konsepti ve Mahalle konsenpti olmak üzere
4 çeşit hizmet şekli vardır. Bu konseptlere göre simit sarayının istemiş olduğu genel şartlar şöyledir.

simit sarayıCadde konsepti bayilik şartları
Müşteri potansiyeli yüksek, Yoğun insan akışına sahip görünürlüğü ön planda olan dükkanlar. Bölgenin yaya ulaşımına hakim cadde pozisyonunda konsipttir. 150m2 üzeri 8mt ön cephe genişliği ve en az 3mt tavan yüksekliği ayrıca 30m2 üstü bahçe veya teras alanı olması gerekmektedir.
simit sarayı AVM konsepti Franchise Şartları
Minimum 120m2 kapalı alan 8m2 cepeli ve minimum 30m2 bahçe veya teras alanı bulunan ayrıca AVM içinde soğuk depolama alanı olması gerekmektedir.

Genellikle Duraklar, metro istasyonları, AVM, Üniversite,Benzin istasyonu tarzı insan sirkilasyonu fazla olan yerleşim alanlarına uygun olan konsepttir. Büfe tarzı alanlar bu alanlara örnektir. Minimum 20m2 yerleşim alanı, müşterilere servis imkanı olan dükkan gereksinimlerini karşılayabilecek elektirik su gibi alt yapıları olan noktalara uygulanabilir.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Paşa döner Bayilik

Simit sarayı Mahalle konsepti Bayilik şartları

Ana cadde olmamak ile birlikte Bölgenin 3. derece yaya sirkilasyonunda bulunan veya Toplu konutların içinde, Hastane,üniversite çevreleri gibi konumlara kurulabilmektedir. en az 70m2 dükkan alanı,5mt Ön cephe 3mt tavan yüksekliği ve bahçe ve teras alanı istenilmektedir.

Simit sarayı bayilik yatırım yaklaşık olarak açılacak konsept şekli ve Hizmet verilen Bölgelere göre değişmek ile birlikte minimum 250 Bin Tl civarındadır. Dünya çapında bir marka olması dolayısı ile Türkiyenin ve Dünyanın her yerinde rahatlıkla açılıp işletilebilecek bir kapasitiye sahiptir.

Bir önceki içeriğimiz olanSonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi başlıklı güncel makalemizde sonax bayilik, sonax bayilik 2017 ve sonax bayilik bedeli hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“Simit sarayı Bayiliği Hakkında bilgi” üzerine 5 yorum

  1. iyifikir says:
  2. İsminiz Omer Buyuk says:
    • iyifikir says:
  3. Kerem Mezun says:
  4. Bayram D. says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir