Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma

tarafından
1245
Evde Kapı süsü yaparak Para kazanma

özellikle ev hanımlarının, evde kendi el becerileri ile işleyerek kazanabileceği işleri sunmaya çalışıyoruz, evde kapı süsü yaparak evinizin gelirine katkıda bulunabilirsiniz.
son zamanlarda apartman kapılarını içeriden ve dışarıdan süsleyen rengarenk kapı süslerini yaparak para kazanabilirsiniz.
Kapı süsleri yapım maliyeti büyük ölçüde az olmakla birlikte işçilik üzerine koyarak kar marjınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ortalama bir kapı süsü yapım maliyeti işçilik hariç 10-15TL arasında iken satış fiyatları minimum 30TL’den başlayarak 100TL’e kadar gitmektedir.  Peki kapı süsü nasıl yapılmaktadır?
Evde Kapı Süsü Nasıl Yapılır ?

Herkes daha doğrusu her kadın evinin her yerini cicili bicili olsun ister mutfak dolapları, odaları aklınıza gelebilecek her şeyi.
Dış kapılar ya da bebek odası gibi iç kapılar süslü olunca gerçekten çok hoş görünüyor. Dışarıdan almak ya da birine yaptırmak yerine daha anlamlı ve daha az maliyetli kapı süsü yapabilirsiniz.
Halat ip ten kapı süsü yapmak bu ara çok moda oldu. Ayrıca halat ipten yapılan amerikan servis ya da supla gibi şeyler için yine sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Öncelikle halat ip silikon ve keçe alıyoruz. daha sonrasında halat ip üzerinde çiçek ya da ayıcık gibi hangi şekili istediğinizi belirliyorsunuz daha sonra keçeden bu nesneyi dikmeniz gerekiyor ki aşağıdaki resimde baykuş var ondan da örnek
alabilirsiniz. iki taraflı baykuş bedeni için bir yuvarlak kesip iki tarafı dikiyorsunuz daha sonra düğmeden göz ve ayaklar için yine örnek alıp kesip dikebilirsiniz.
Halat ip kısnına gelince istediğiniz büyüklükte keçeyi yuvarlak şekilde kesip üzerine silikon yapıştırıcı ile halatları yavaş yavaş yuvarlıyorsunuz.
En sonuna gelince asma halkasını sakın unutmayın.

evde yaptığınız kapı süslerini nasıl Nakite çevireceksiniz?

İnternet üzerinden evde yapılan ürünler Tavsiyemiz olarak en çok instagram, facebook profil ve hayran sayfaları aracılığıyla ve Sahibinden.com gibi kurumsal satış ağları üzerinden en hızlı ve güvenilir olarak satışı yapılmaktadır. Onun dışında ürünlerinizi etrafınızdaki tuhafiye ve bu tarz ürünlerin satışının yapıldığı dükkanlara bırakarak veya kendiniz etrafınıza pazarlayarak satışını yapabilirsiniz.