Paşa döner Bayilik

tarafından
1407
Paşa döner Bayilik

Türkiye genelinde hizmet veren Paşa döner, Hızlı yemek sektöründe Döner bayiliği alırken almak isterken araştırdıkları ilk firmalar içindedir. Paşa döner bayiliği marka bilinirliği ve yüksek iş hacmi gözlemlendiğinden döner bayiliği konusunda belli bir seviyeye gelmiştir. paşa döner bayilik alma şartları hakkında genel bir bilgi sunacağımız yazımıza başlayalım.

Paşa döner Hakkında

2009 yılından beri hızlı yemek sektöründe hizmet veren paşa döner sahibi  Dönersan A.Ş. dır.  Paşa döner %100 tavuk but eti ile müşterilerine iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Türkiye geneli hizmet vermektedir. Marka bilinirliği bir çok döner markalarına göre fazladır. Paşa döner satmış olduğu ürünlerin hepsini kendi bünyesinde ürettiğinden, maliyet ve satış fiyatı avantajı sunduğundan, en az satış yapan bayinin 100-120KG döner satışı olduğu söylenmektedir.

paşa döner kar marjı

Döner sektörü genel olarak %40 civarında kar marjı ile satış yapmaktadır. günlük ortalama 1000TL ciro yapan bir bayi ortalama 400TL civarında brüt kar bırakmaktadır. iş yeri kira gideri ve personel giderleri düşüldükten sonra takribi günlük 250TL ‘i iş verene kalmaktadır. Fakat Paşa döner bayileri günlük ortalama 3000-4000 Bandında ciro yaptıklarını düşünürsek ortalama gelirini hesaplayabilirsiniz.

paşa döner bayilik şartları nelerdir

Paşa döner, alanında eğitimli ve Tecrübeli bayileri seçmeye özen göstermektedir. işlek bir cadde ve müşteri potansiyeli yüksek bölgelerde isteyen  paşa döner, il ve ilçeye göre franchise  bedeli istemektedir. daha fazla bilgi almak ve paşa döner bayilik başvurusunda bulunmak için tıklayınız

Paşa döner Kosgeb Hibe veriyor mu?

Döner bayilikleri genel olarak, Kosgeb hibe ve kredi desteği sağlaması açısından en ufak sakıncası bulunmamaktadır. Kosgeb’den hibe ve Sıfır faizli kredi desteğinizi uygun iş planı hazırlayarak alabilirsiniz. Sermayesi yetersiz kalan girişimciler için, özel ve kamu bankalarından alacağınız ticari ve ihtiyaç kredileri ile de sermayenizi güçlendirebilirsiniz.