Kapat

LCW Bayilik şartları | LCW Bayilik veriyor mu

Anasayfa
Bayilik veren firmalar LCW Bayilik şartları | LCW Bayilik veriyor mu
lcw Bayilik şartları

Daha önce giyim sektörü karlılığı ve giyim mağazası açmak isteyenlere tavsiyelerde bulunduğumuz Giyim mağazası açmak konulu yazımızı inceleyerek giyim mağazalara kosgeb desteği var mı kar marjı ne kadar gibi konular hakkında bilgi alabilirsiniz. LCW giyim mağazası açıp kurumsal bir firma ile başlangıç yapmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek. Konumuzda LCW Bayilik şartları hakkında bilgiler sunalım.

LCW Hakkında

1988 yılında kurulan firma, 1997 yılından beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Dünyada 35 ülke ve 835 mağazası bulunan LCW Ülke çapında bilinen bir marka haline gelmiştir. LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.  Türkiye’de “2013’te Hazır Giyim Alanında En Beğenilen Şirket” seçilen grubun temelleri, 1988 yılında atılmıştır. LCW firması vizyon olarak kendilerine“İyi giyinmek herkesin hakkı” inancından hareketle “insanları, tarzları ve bütçelerine uygun giydirerek iyi hissettirmek” tir. sloganını benimseyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

 

LCW Bayilik şartları Nelerdir?

  • Öncelikle Her mağazanın yakın olan diğer LCW Mağazası ile arasında LCW Firmasının belirlediği mesafeler arasında uzaklık olması gerekmektedir. Bu mesafeler Yakın olan AVM tarzı yerler olursa bayilik almak daha kolay olacaktır.
  • lcw franchising bedeli açılacak olan mağazanın büyüklüğü, konumu gibi durumlara göre belirlenmektedir. LCW Bayilik bedeli olarak standart bir bedel uygulamamaktadır.

LCW Tahmini bayilik kar marjı

Giyim sektörü genel olarak kar marjı çok yüksektir. Fakat LCW Gibi firmalarda bu kar marjı biraz daha düşmektedir. Bu düşüşü  yüksek cirolar ile kapatarak avantaj haline getirilmiştir. Ortalama bir lwc mağazası 50-60 bin Net kar ile hizmet vermektedir.  Aylık 100.000 ciro yapan bir LCW mağazası ortalama vergiler, kiralar düştükten sonra 30-40 bin arası kar marjı ile hizmet vermektedir. Bu oran depo ve defo mağazalarında değişiklik gösterebilir.

LCW Bayilik veriyor mu?

2012 yılı itibari ile franchising vermeyi durdurduğu bilinmektedir. LCW bayilik veriyor mu sorusuna cevabımız şöyle, Yurt dışı bayilik vermeye aktif olarak devam eden firma, ilerleyen zamanlarda ihtiyaca göre bayilik verme işlemlerini yurt içinde de aktif edeceğini tahmin etmekteyiz.

Bugün, LC Waikiki Mağazacılık A.Ş. Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir.

LCW Bayilik başvuru formu için tıklayın.

Bir önceki içeriğimiz olan Dönerci açmak veya bayiliğini almak başlıklı güncel makalemizde döner dükkanı, döner dükkanı açmak ve dönerci açmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“LCW Bayilik şartları | LCW Bayilik veriyor mu” üzerine 2 yorum

  1. Lcw says:
  2. Selcuk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar