Kapat

Kumpirci Açmak | Düşük sermayeler ile Kumpirci açın

Anasayfa
Girişimcilik Kumpirci Açmak | Düşük sermayeler ile Kumpirci açın
kumpir cafe açmak

Sizler için Düşük sermayeler ile açacağınız karlı bir iş fikri olan Kumpir Dükkanı açma işini inceledik. Gıda sektöründe kar marjı eğer işi biliyorsanız iyi olduğunu az çok işin içinde olmayanlar tahmin edebiliyor fakat bazı işler var ki Kumpir dükkanları gibi; oldukça karlıdır.

Kumpir Keyfi bir yiyecek olduğundan kar marjı yüksek

Bazı yiyecekler var insanlar karınları doysun veya açlıklarını bastırmak için tüketirler. Kumpir çiğ köfte gibi sıklıkla yiyeceğiniz bir gıda değildir. İnsanlar keyfi olarak tüketirler. Bu sebeple Kumpir tüketirken çiğ köfte gibi fiyata değil lezzete bakarlar.

Çeşitlilik ve günlük olarak hazırlayacağınız kumpir iç mezesi ile müşterileri memnun tutmanız durumunda, Müşteriler ilk değişik bir şeyler yapmak istediğinde sizi arayacaklardır. Bugün  En dolu kumpir  adet maliyeti 2TL’dir 9 ila 15TL arasında fiyatlara satabileceğiniz ürünler rakamsal olarak baktığınız da da çok karlı olduğunu görüyorsunuz.

AVM ve Öğrencilerin bol olduğu yeri seçin

Kumpir dükkanları fazla sermayeler ile açılan bir yer değildir. Fakat Dükkan seçiminiz çok iyi bir yer olması şart. Göz önünde bir yer seçmelisiniz.  Sahil kenarları ve caddenin en gözde yerini veya büfe tarzı yerler olursa kar marjı daha yüksek olacaktır. O yüzden kiradan kaçmadan dükkan yerini çok iyi belirlemek gerekiyor. Aksi halde müşterilerinize kendinizi gösterene kadar çok zaman ve para kayıp etmiş olabilirsiniz.

Ayrıca kumpir işi yapan dükkanlar, waffle de yaparak satışı yapabilir, kar marjınızı artırabilirsiniz. kumpir bayiliği almak istiyorsanız acele etmeyin. Kendi markanızı oluşturmanızda yarar var çünkü bu alanda çok iyi yerlere gelmiş, çok bilindik markalar yok, kendi markanızı oluşturup bu alanda zirveye ulaşmış olabilirsiniz.

Kumpir Dükkanı Kosgeb desteğine uygundur

Sermayesi yeterli olmayanlar veya Devlet desteklerinden yararlanmak isteyen kişiler için; Kumpir dükkanı açacaklar iyi bir iş planı hazırlamaları durumunda Kosgeb’in vermiş olduğu desteklerden yararlanabilir. site içi arama yaparak Kosgeb hibe desteği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanWaffle dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Waffle dükkanı açma maliyeti, Waffle dükkanı açmak ve Waffle dükkanı açmak avm hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Kumpirci Açmak | Düşük sermayeler ile Kumpirci açın” üzerine 1 yorum

  1. Nihat gülmez says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar