Kaçmaz Emlak Aylık 650TL ile Bayilik veriyor

tarafından
1127
Kaçmaz Emlak Aylık 650TL ile Bayilik veriyor

Emlak ofisi olanlar veya Sıfırdan emlak ofisi açıp Bir bayilik seçeneği ile ilgilenenler için incelediğimiz Kaçmaz emlak Bayilik şartları ve firmanın, Sunduğu avantajlardan bahsedeceğiz. Kaçmaz emlak hakkında bilgi almak isteyenler için yazımıza başlayalım

Daha önce sitemizde Emlak ofisi açmak ve Gayrimenkul danışmanları ile alakal nasıl olduğu ve gelirlerinin iş olması halinde ne kadar çok olabileceğinden bahsetmiştik. Bu yazıları merak edenler için aşağıdaki linklere tıklayarak ilgili yazılara gidebilirsiniz.

Emlak ofisi açmakla ilgili yazımıza gitmek için tıklayınız
Gayrimenkul Danışmanlı nasıl olunur ile ilgili yazıya gitmek için tıklayınız

Kaçmaz Emlak Hakkında

Kaçmaz emlak 1985 Yılında İstanbul Ümraniye’de kurulmuş Günümüz koşullarında Türkiye geneli onlarca bayisi olan %100 yerli alt yapıya sahip kurumsallaşma yolunda oldukça ilerlemiş bir emlak Ofisler zinciridir. Kaçmaz emlak 2008 yılında ilk bayiliğini vermeye başlamış. Yaklaşık 10 yıldır Türkiye genelinde hizmet veren bir franchise ağı kurmuştur. Kendi online emlak otomasyon sistemi olan firma, Teknolojiye yaptığı yatırımlar ile bu alanda kendisine güvenmektedir.

Kaçmaz Emlak Bayilik şartları

  • Kaçmaz emlak Bayilik almak isteyen kişilerden aylık 650TL veya Yıllık 2000USD almaktadır. Bunun harici bir bedel almamaktadır.
  • Ofis donanımı olarak  en az 1 adet ışıklı tabela + 2 masa + 2 sehpa + 2 bilgisayar + 8 müşteri koltuğu + 3 fonksiyonlu bir yazıcı +Fotoğraf makinesi + Sabit telefon + İnternet erişimi istiyoruz.
  • firmanın vereceği  Web sitesi ve emlak otomasyon program içerisinde ki, tabela formatı ve satılık kiralık afiş formatları ile kartvizit formatlarına uyun olarak. Tabelacıya tabela formatına uygun en az 1 adet ışıklı tabela siparişi vermek

Kaçmaz Emlak Bayilere sunduğu destekler

1- Kaçmaz emlak kendine özgü Emlak otomasyon programı
2- her franchise için Web sitesi
3- Ücretsiz SMS hakkı
4- Google reklam desteği ( İlanları yukarıda çıkarmak için.)

Kaçmaz emlak iletişim bilgileri:

Adres: Kaçmaz Emlak İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Uğurmumcu Mah.
Şeyh Şamil Cad. Kadıköy Aydınlar Sit. C-blok No: 26 / 3 Kartal /İstanbul
Tel: 0532 212 13 91 – 0216  475 86 00  PBX