Hayat su Bayilik Hakkında bilgi

tarafından
1335
Hayat su Bayilik Hakkında bilgi

Hayat su Hakkında

Hayat su bayiliği almak isteyenler için Hayat su hakkında bilgiler: 1984 yılından beri ambalaj su satış işleri ile uğraşan Hayat su Türkiye’nin en eski Su markalarından biridir. 2000 yılından  beri Damacana su satışı ile öncü su markalarından olan hayat su, Su bayiliği almak isteyen firmalar için ilk önce tercih edilebilecek markaların başındadır.Hayat su 3 fabrikası ile Türkiye’deki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hayat su bayilik Şartları ve Başvurusu

Hayat su bayilik başvurusu için burada ki linke tıklayarak başvurabileceğiniz gibi; yazımızın sonunda firma iletişim bilgilerini direkt olarak arayarak da yapabilirsiniz. Hayat Su Türkiye geneli bilinirliği olduğundan, Su bayiliği almak için en ideal markaların başını çekmektedir. Uzun yıllar bu işi yaptıkları için bayilerine tecrübe ile destek sağlayacaklardır.

Hayat su bayilik avantajları: Marka ülke genelinde en eski su markalarından olduğundan kullanıcılar gönül rahatlığı ile alımını yapmaktadır. Tv reklamı, mobil uygulama satışı, ve yenilikçi bir marka olduğundan müşteriler tarafından takip edilmektedir.

Hayat su bayilik dezavantajları: Türkiye geneli hizmet veren bir marka olduğundan dolayı, büfe,bakkal,market gibi bir çok noktada hayat su markası satıldığından bu ürüne özel müşteriler rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Hayat su bayilik için sermaye ve kredi olanakları

Hayat su  bayiliği iş yeri açmak için kendi sermayeniz, Özel,kamu,katılım ve Devlet katılım bankalarından alacağınız krediler ile ve Kosgeb’den alacağınız hibe krediler ile kurulumu yapabilirsiniz. Kosgeb’in doğru anlatım ve iş yeri açanlara kredi verdiğini unutmayınız. Su bayiliği için Kosgeb hibe ve sıfır faizli kredi olanağı sunmaktadır.

Hayat su bayilik ve genel bilgi almak için iletişim bilgileri:

Büyükhanlı Plaza
Kayışdağı Cad. No:1/1 Kat: 12
34750
Ataşehir – İSTANBUL

Tel : (0216) 538 9700