Doğum Anı Tablosu Yapımı

tarafından
1409
Doğum Anı Tablosu Yapımı

Doğum anı çok özeldir bizler için. Çok özel anları da saklamayı biz hanımlar çok severiz. Eğer siz de benim gibi tahlil sonuçlarınızı dahil her şeyi saklıyorsanız tablo haline getirip saklayabilirsiniz. Bebek anı tablosu yapmaya karar verdiyseniz eğer öncelikle büyük bir tabloya ihtiyacınız varsa dilerseniz hazır alarak dilerseniz de kendiniz yapabilirsiniz.

Bebek hatıra panosu yapımı için gerekli malzemeler  ; ilk giydiği elbiselerden bir kaçı , ultrason fotoğrafı,doğduğu çekildiği fotoğraf, hastane bilekliği, ilk ayakkabıları, ayak ve el izleri gibi daha bir çok şey yazabilirim. Elinizde sakladığınız her ne varsa sergilemek istediklerinizi seçip tablo içerisine asabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken çok keyif aldım ve çok duygulandım fakat ; arkadaşlarım görüp çok beğendiklerini dile getirince daha da keyif aldım. Ben panomun içerisine ilk giydiği tulumu,ultrason fotoğrafını,hastane bilekliklerini, el ayak izlerini koydum .

Tabloların fiyatları boylarına göre değişiyor ve elinizde tahta parçaları ya da artık parke gibi eşyalar varsa siz de tablo yapabilirsiniz. Bebeklere özel ayrı olarak açtığım doğum günü süsleri için fikirler, mevlid süsleri için fikirler gibi kendiniz evde yapabileceğiniz işlemler bulunmaktadır , sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi hepsi ayrı güzel hepsi ayrı duygu verici hatıralar ve çocuğunuz için ona ne kadar değer verdiğiniz göstermek için de bir uğraş olabilir.

Doğum anı tabloları ile ek gelir elde edin

Bayanlar bu özel günlerini ömür boyu hatırlamak isterler. Doğum anına özel bu tabloyu süsleme becerileri olmayan veya buna zamanları olmayanlar için orjinal fikirler üreterek satışını İnternet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Çok büyük kar marjları koymadan müşterilerinizin isteklerine yanıt vererek aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Doğum anı panolarını GG,N11 ve sahibinden gibi marka sitelere ek olarak bayanlara özel instagram sayfaları, facebook sayfaları ve forum sayfalarında paylaşarak da gelir elde edebilirsiniz.