Kapat

Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri

Anasayfa
Girişimcilik Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri

Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri

Eğer bebeğinize mevlid yapmayı düşünüyorsanız düşük maliyetle çok güzel el emeği süsler yapmak için aşağıda sıralanmış olan çeşitlere göz gezdirirseniz eminim ki hoşunuza gidenler olacaktır. Bir arkadaşım pet bardaklardan ayakkabı şeklinde süsler yapıp içerisine de mevlid şekerlerini koymuştu ve ben dahil herkes hazır olduğunu sandık. Eğer pet bardaktan bebek süsü yapmayı düşünürseniz gerekli malzemeler şöyle ;  size gerekli olan adet kadar pet bardak ya da kağıt bardak ta olabilir ( cinsiyete göre mavi ya da pembe olursa daha hoş olur ) bir kaç metre kurdele ve içerisine koyacağınız mevlid şekerleri.

Pet bardaktan mevlid süs yapımı ise şöyle önce pet bardağın tam ortasında makasla keserek baş kısmını atıyoruz ve alt yani taban kısmı kalıyor sonrasında üç cm aralıkla iki yerden dibe az kalacak şekilde makasla kesik atıyoruz ve kesik attığımız yere değil burası çok önemli kesik attığımız yerin karşılıklı olarak iki tarafına delgeç ile oyuk açıyoruz ki kurdele içinden geçebilsin ve son olarak kurdeleyi içerisinden geçirip sıkıca bağladığımızda fark edeceksiniz ki bebek patiği şeklini alacak. (resimdekinin aynısı oluyor bende  yaptım )

pet-bardaktan-bebek-süsü-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri pet-bardaktan-mevlid-süsü-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri pet-bardaktan-mevlid-şekeri-süsü-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri pet-bardaktan-süs-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri

Başka daha neler yapabilirim derseniz eğer ıslak mendil paketlerinin açma yerlerini atmayıp saklarsanız üzerini kaplayıp ağız kısmına da çocuğunuzun resmini koyarak resimlik ya da magnet gibi hediyelikler de yapabilirsiniz. Islak mendil her eve alınan bir ürün olduğu için kapak kısımlarını ailenize rica edip saklamasını söylerseniz daha çabuk biriktirebilirsiniz. Mendilin ağız kısmının ölçülerine uygun olarak çocuğunuzun fotoğrafını çoğalttırdıktan sonra kapak kısmına ekleyebilirsiniz.

slak-mendilden-resimlik-yapmak-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri slak-mendilden-resimlik-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri

havlu-kapağından-150x150 Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri eğer sizin de bu şekilde uygulamalarınız olduysa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olan Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin başlıklı güncel makalemizde minyatür mobilya, minyatür mobilya iş fikri ve minyatür mobilya kazanç hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

“Evde Yapılabilecek Bebek Mevlid Süsleri” üzerine 1 yorum

  1. Naciye Tram says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar