Közde Piliç Çevirme Dükkanı Açmak

tarafından
1495
Közde Piliç Çevirme Dükkanı Açmak

Kırmızı etin giderek pahalılaştığı dönemlerde tavuğa karşı olan ilginin artışı düşünülürse közde piliç çevirme dükkânı açmak oldukça kazançlı olabilir.

Bu İşten Nasıl Para Kazanılır?

İlk etaplarda hangi iş olursa olsun kazanım limitinizi yüksek tutmamalısınız. Zaman içerisinde müşteri potansiyeli arttıkça kazancınız da artacaktır. Bir süre geçtikten sonra tavuğun yanına çeşitli mezeler ekleyerek gelen müşterilere önerilerde bulunarak da farklı bir kazanç yolu da elde etmiş olursunuz.

Bu İş İçin Gerekenler Nelerdir?

Bu işin ana kaynağı olan piliç çevirme makinesidir. Sonrasında merkezi bir konumda dükkân tutmanız halinde kazancınız ikiye katlanabilir. Tam teşkilatlı lokantalardan da devir sağlanabilir. Tavuklarınızın markalı ve güvenilir olması şarttır. Zehirlenmesi ve bozulma potansiyeli oldukça yüksek olan gıda ürünleri sertifikalı olmalıdır. Müşterinin ilk dikkat ettiği nokta ürünlerin kalitesidir.

Bu İş Karlı Mıdır?

Karlı bir iş oluşumu sağlamak için en az bir yıl geçmelidir. Kazanılan daimi müşteriler ve spontane oluşan kazanımlar ile kazancınız artacaktır. Ev servisi hizmeti de başlatmanız halinde ekstra gelir elde edebilirsiniz. Dönemsel olarak kampanyalar düzenlemenizin de faydası olacaktır. İş yerinize birkaç masa konumlandırmanız ve piliç yanında olabilecek farklı yemeklere de yer vermeniz size artı kazandırır. Reklam yapıp broşürler dağıtıp dükkânınızın tanıtımını yapabilirsiniz. Kar kavramı biraz da sizin çabanız ile alakalı bir durumdur. Farklı fikirler üretmeniz kazancınız olacaktır.