Kapat

az sermayeler ile para kazanma

Anasayfa
Girişimcilik az sermayeler ile para kazanma
az sermayele işler
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Girişimci ruhlu genç, ihtiyar, Bayan ve erkek fark etmeksizin ülkemizde en büyük sorun sermaye faktörüdür. Bir çok müteşebbis adayının sermayesi yok denecek kadar azdır. peki az sermayeler ile para kazanma mümkün mü dür? Bizce fazla sermaye olmadan para kazanmak mümkündür fakat genellikle ülkemiz insanları az sermaye ile çok para kazanmaya çalışmaktadır. Burada ki az ve çok kavramı kişiye göre göreceli olduğundan biraz detaylandıralım.

Az sermaye ile iş kurmak

az sermaye çok kazanç getirir fakat elinizde iyi bir meslek veya bilgi birikimi olması gerekmektedir. Kimse havadan çok az sermaye ve emek harcayarak yüksek miktarlar kazanmayı hedef olarak koymasın, Dünyada bu şekilde kazanan kişilerin örneği çok azdır. Zoru başarırım diyerek işe girenlerin çoğu hüsrana uğramaktadırlar.

yine az sermayeli bayilikler alınarak en azından, daha önce denenmiş belli bir potansiyele sahip bayilikler alabilirsiniz. Bu bayiliklere en büyük örnek çiğkötfe bayilikleridir. Bu tarz sabit bir yerde, küçük sermayeler ile yatırım yapıp para kazanabileceğiniz bir kaç bayilik ve iş şekilleri şöyledir.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Az sermayeler ile Karlı iş fikirleri

az sermayeli çok kazandıran işler

* Emlak ofisi açmak , Hem bayilik olarak yapabileceğiniz hemde işi becerebilenler için ciddi sermayeler kazanabileceğiniz bir iş türüdür.

* Su bayiliği almak: İnsan yaşamı boyunca su içmek zorundadır, özellikle nufusu 70 bin üzerinde olan ilçe kasaba ve beldelerde kaliteli hizmet ile koyduğunuz sermayenin büyük bir kısmını kısa zamanda geri alabileceğiniz. Fiziki gücede ihtiyaç duyulan bir iştir.

mini market açmak : Özellikle gıda ürünleri işi yapan firmaların yüz yılı aşkın süredir aktif olarak hizmet vermeye devam ettiğini göz önünde bulundurursak mini market ile geçiminizi ömür boyu sağlayabilirsiniz.

* Döner dükkanı açmak: Döner ülkemizin dünyaya yaygınlaştırdığı bir kültür olup, çok uzun yıllar daha bu işten geçiminizi sağlayabilirsiniz. ortalama döner dükkanı açma maliyeti 10 bin ile 50 bin arasında değişmektedir.

sitemizin arama bölümünde arama yaparak onlarca az sermaye ile yapılan işler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Korku evi açmak | Evden kaçış oyunu evi açmak

 

Bir önceki içeriğimiz olanAnkara'da yatırım yapmak için nedenler başlıklı güncel makalemizde Ankara'da yatırım yapmak için nedenler ve Ankara'da yatırım yapmak için nedenler 2018 hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“az sermayeler ile para kazanma” üzerine 1 yorum

  1. Osman göktürk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir