Hat Döner Bayilik Hakkında

tarafından
1334
Hat Döner Bayilik Hakkında

Son yıllarda farklı usulü ile hızlı gıda sektöründe adını duyuran markalar içine girmeyi başaran Hat Döner farklı konsepti ile hem müşterilerini hemde Bayilik arayışında olan potansiyel yatırımcıların dikkatini çekiyor. Döner sektöründe Çok yeni olmasa da da çok hızlı büyümeyi tercih etmeyen marka Hat döner Bayilik şartları hakkında bilgilendirme yazımız dasınız.

Neden Hat döner Bayiliği ?

Cennet vatan ülkemizin en gelişmiş lezzetleri içersin de olan Hatay bölgesine aittir ve Müşteriler bu lezzeti genellikle sevmektedir, Bir defa gelen müşteriler genellikle tekrar ürünleri almaya gelmektedir. Ayrıca Sürekli gelişen çeşitleri ile gelecekte müşterilere farklı sunumlar yaparak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Firma Hat dönerin Her açtığı mağazanın Başarılı olması tesadüf değildir diyerek Bayilerine güven vermektedir.

Hat Döner Bayilik Maliyeti?

Açacağınız şirketin lokasyonuna göre Bayilik kuruluş maliyeti bulunmaktadır.  100.000TL civarında Bayilik gideri tahmin edilmektedir. Açacağınız yerin büyüklüğüne göre bu rakam aşağı veya yukarı olarak gidebilir.

Hat Döner Bayileri Ne kadar Kazanmaktadır?
Döner firmaları genellikle %30-40 civarında kar marjı ile  satış yapmaktadır, Hat döner de aşağı yukarı bu kar marjı ile satış yapmaktadır.
Hat döner bayilik başvurusunda bulunmak için linke Tıklayınız