Baba döner bayilik şartları

tarafından
1186
Baba döner bayilik şartları

Baba döner; döner firmaları içinde ismi ile dikkat çeken bir firma ve döner bayiliği veren firmalar arayışına giren müteşebbisler son zamanlarda bu firmanın şartlarını araştırıyorlar. Bu yazımızda Baba döner bayilik şartları ve avantajlarını inceleyeceğiz.  Baba döner uzun yıllardır hizmet veren markalaşma aşamasına başlamış bir firmadır. İlk şubesini 1998 yılında açmış helal gıda sertifikalı bir firmadır.

Firma bayilik politikası olarak, Türkiye’nin Her ilçe ve mahallesine; Başta büyük şehirler olmak üzere Dönerin Babası sloganı ile giriştikleri bu markayı yaymak.  Baba döner Tüm döner firmalarında olduğu gibi Baba döner bayiliği almış olan kişilere yüksek kar marjı hedefleri sunmaktadır. Yurt dışına da açılmayı planlayan firma. Başta Amerika olmak üzere bir çok bölgeye bayilik vermek istemektedir.

Baba Döner Bayilik Şartları

Baba döner’in bayilerinden istediği başlıca şeyler, işinin başında ve iş hayatına ayırdığı vaktin tamamını şubesi ile ilgilenmesidir. Ek iş olarak baba döner şubesi açmak isteyen kişiler için daha profosyonel hizmetler almalarını isteyebilir. kısaca baba dönerin kendi web sayfaları ve sosyal medya ağlarında istemiş olduğu bayilik şartları şöyledir.

• Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak

• Tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak

• Tüm zamanını BABA DÖNER’e harcayabilecek konumda olmak

• BABA DÖNER için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Baba döner Bayilik alma aşamaları şöyledir.

Baba döner bayiliği almak isteyen kişiler. Birazdan aşağıda vereceğimiz formu doldurarak, baba dönere bayilik başvurusunda bulunur. gerekli lokasyon çalışmaları ve incelemeleri yapılan bayi adayı eğer uygun görülür ise ve bayilik koşullarını yerine getirebiliyor olduğu anlaşılır ise. Ön protokol imzalanır. Baba dönerin Bayilik ücreti; Baba döner hesabına yatırılır ve baba döner merkezinde mimari proje ve iş yürüyüşü planlanırken. Bayi adayı gerekli eğitimleri baba döner merkezinde alır.

Unutmayın ki tüm döner satış işleri karlı iş fikirleri içine sokabileceğimiz bir seçenektir. Yeni bir iş kurmak isteyen kişiler döner bayiliği almakta sermayeleri yetmiyorsa kosgeb gibi kurumlar destek sağlamaktadır. Kosgeb baba döner gibi kuruluşların verdiği bayiliklere de destek sağlamaktadır. iyi bir iş planı hazırlanmalı ve Kosgebe başvurmalısınız.

Baba döner bayilik başvuru formu için tıklayın