Halk ekmek Bayiliği açma şartları

tarafından
1629
Halk ekmek Bayiliği açma şartları

Halk ekmek aslında ilk çıkış yaptığı zamanlarda dar gelirli kişilere yönelik hizmet vermekteydi, fakat son birkaç yıldır harika bir vizyon değişikliği yaparak çeşitlilik konusunda devrim yaptı ve, Tüm İstanbullu ve Ankaralının alışveriş yapabileceği düzeye getirdi. Ayrıca halk ekmek verdiği bayilikler sayesinde sunduğu hizmeti yüzlerce noktaya yayarak lezzetlerini İstanbul halkına duyurmayı hedeflemektedir.

Halk ekmek Sağlıklı mı?

Halk ekmekler unutmayın ki belki de Türkiye’nin en sağlıklı ekmekleridir, İstanbul ve Ankara’da hizmet veren Halk ekmek, üretimi sırasında tüm hijyen, ürün kalitesi ve özellikle gıda hilesi yapılmadan üretilmektedir. Halk ekmek Büyük şehir belediyeleri tarafından çok büyük kar hedeflenmeden dar gelirli kişilere hizmet etmek maksadı ile kurulmuş olsa da son yıllarda büyük atılımlar yaparak gerek çeşitlilik gerekse görüntü olarak çıtayı yükseltmiştir.

Halk ekmek satışı Karlı mı

Çok büyük beklentileriniz olmasın, fakat İstanbul şartlarında normal bir aileyi geçindirebilecek kadar kazanım sağlayacaktır. özellikle son zamanlarda ekmek çeşitliği fazla olduğundan, halk ekmek büfeleri ciroları artmıştır. Dikkat etmeniz gereken husus, halk emek büfelerinde diğer esnafa zarar vermemek adına ekmek dışında ürünler satışı yapılmamaktadır. Ayrıca halk emek büfesi açmak çok fazla sermaye istemediği için Ankara ve İstanbul da yaşayan az sermaye ile iş yapmak isteyen kişilere önerilebilecek bir iştir.

Halk ekmek bayilik başvurusu yapabilmek için gerekenler

nüfus cüzdanı,sabıka kaydı ve ikametgah suretinin yanında Halk ekmek bayiliği alabilmeniz için gelir seviyenizin düşük olması gerekiyor, devlet büfelerden küçük de olsa kira almaktadır fakat çok cazip rakamlardır. Bu sebeple gelir seviyesi düşük olan kişilerin halk ekmek satışı yapması istenilmektedir. SGK ve Kaymakamlıklardan aylık belli bir bedelin altında gelirinizin olduğunu gösterir belge getirmeniz lazım. 2018 yılı için 800TL altı geliri olanlar halk ekmek bayiliği alabiliyor. Halk ekmek bayiliği açabilmeniz için gerekli sermaye çok yüksek meblağ değildir. ortalama 1000Tl gibi bir harcama yaparak gerekli şartları dolduruyorsanız size halk ekmek büfesi verilebilir veya devir edilebilir.

Halk ekmek bayilik başvurusu nereye yapılır?

Halk ekmek büfe işletmeciliği için, ihe büfesi açmak istediğiniz size en yakın bölge müdürlüklerine başvurabilirsiniz. halk ekmek bayilik başvurusu yapabileceğiniz adres, telefon numaraları ve dahili numaralarının listesi aşağıdaki gibidir.

Sultangazi Cebeci İşletme Müdürlüğü 0212 476 00 90 / 199 dahili

Edirnekapı İşletme Müdürlüğü 0212 635 20 81 / 666 dahili

Kartal Cevizli İşletme Müdürlüğü 0216 441 24 30 / 448 dahili

Ankara Halk ekmek başvuru adresi telefon numaraları da aşağıdaki gibidir, bilindiği üzere halk ekmek Ankara da hizmet vermektedir.

Macunköy Mah. Anadolu Bulvarı No : 13 Gimat/Ankara Tel : (0 312) 397 33 65-66-67 Faks : (0 312) 397 33 71

Halk ekmeğin hazırlatmış olduğu, harika un sanatı videosunu da izleyebilirsiniz. İHE sevmek için çok neden var.

Halk emek bayiliği hakkında aklınıza takılan soruları gönül rahatlığı ile konu altından sorabilirsiniz.