Kapat

Eskişehir Halk ekmek Bayilik hakkında bilgi

Anasayfa Bayilik Eskişehir Halk ekmek Bayilik hakkında bilgi
eskişehir halk ekmek

son zamanların gözde belediyesi Eskişehir Büyük şehir belediyesi, bir çok başarılı olarak sunduğu hizmet gibi, Halk ekmek işinde de son derece başarılı olarak hizmet vermektedir.  Bir firmanın doğası gereğine çıkıp, hizmet amacı ile üretilen ekmekler belediye bazında kar amacı gütmemektedir. Dolayısı ile fiyat olarak fırın ve bakkallarda satılan ekmeklerden uygundur. Kendine has tadı ve kokusu olan Eskişehir Halk ekmek bayiliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

100’e yakın noktada hizmet veren Eskişehir Halk emek uygun fiyatları sayesinde Eskişehir halkı tarafından sevilerek tercih ediliyor. Halk Ekmek’e ait büfeler ile anlaşmalı marketlerde satışı yapılan ekmeğe Eskişehirli vatandaşlar büyük ilgi gösteriyorlar. Halk ekmeğin güncel fiyatı 60 kuruştur.

Halk ekmek kazancı

Belediye olarak kar amacı olarak gütmeyen Eskişehir halk emek büfeleri çok büyük beklentiler içine girmesinler, keza özellikle uygun fiyat politikası sunan Halk ekmek, ancak dar gelirli bir ailenin geçimini sağlayacak kadar gelir elde edilebilir.

Bu da ilginizi çekebilir  çiğköfteci sait usta bayilik şartları

Eskişehir Halk emek bayilik şartları

Nüfus cüzden sureti, ikametgah senedi ve gelir belgeniz ile aşağıda verdiğimiz Eskişehir halk emek merkezlerini arayabilirsiniz veya adres ziyareti yaparak detaylı bilgi öğrenebilirsiniz. Evrak listesi ve Eskişehir Halk emek bayilik şartları telefon ile irtibat kurarak

Adres : Yeni Bağlar Mahallesi
Uludağ Sokak No:6
Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon : +90 ( 222 ) 320 37 70
+90 ( 222 ) 320 25 45
Faks : +90 ( 222 ) 320 25 44
E-Posta : bilgi@eskisehirhalkekmek.com

Bir önceki içeriğimiz olanOto yıkama dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Oto yıkama dükkanı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak kaç para ve Oto yıkama dükkanı açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status