Kapat

çiğköfteci sait usta bayilik şartları

Anasayfa
Bayilik veren firmalar çiğköfteci sait usta bayilik şartları
çiğköfteci sait-sait çiğköfte

çiğköfte dükkanı açmak isteyen kişilerin en büyük ticari beklentisi, kendi işlerini başkalarına muhtaç kalmadan yürütebiliyor olmaktır. Ülkemizde özellikle son 10 yıldır gerek, müşterilere uygun fiyatlı hizmet sunmaları, gerekse de lezzeti dolayısı ile günlük ara öğün ve atıştırmalık olarak tüketilen çiğkötfe markalarının başında çiğköfteci sait usta markası gözlemlenmektedir. Kendine has ürün ve hizmet sunuşu yapan sait usta ve ekibi ülke geneline bayilik desteklerini de sunmaktadır. sizlere çiğköfteci sait usta bayilik şartları hakkında genel bilgilendirmeler ve bu çiğköfte markasına nasıl bayilik başvurusu yapacağınızı göstermeye çalışacağız.

çiğköfteci sait usta kimdir

kurumsal kimlik olarak, ülke çapında bilinirlik ve marka başarısı yakalamış firma, kendisine has çiğköftesin de belirgin bir farklılık olan genellikle öğrenci kesiminin ciddi anlamda bağımlılık düzeyinde tercih ettiği bir markadır.

çiğköfteci sait bayilerine uygun fiyatlı satış garantisi vermiş olup, bayilerine %100 kar marjı ile satış yaptırtmayı hedeflemektedir. Sait çiğ köfte dükkan açılış maliyeti ortalama bir çiğköfte dükkanı açmak ile orantılıdır. açacağınız dükkan AVM içi ise 200 bin Türk lirasına kadar açılış maliyeti olurken, sokak arasında açacağınız dükkanı 10 bin lira gibi az bir sermaye ile açabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait kar marjı nedir?

genel olarak yüksek kar marjı ile satış yapan bu tarz işletmelerde olduğu gibi cironun %70 gibi bir oranı kar olarak gözlemlenmektedir. dükkan kirası açacağınız konum ile farklılık gösterse de personel olarak sizin işin başında durmanızda fayda var. Bu tarz işletmelerde işletme başında duran işverenlerin dükkanları %60 daha uzun ömürlü ve %40 daha yüksek karlı satışlar gerçekleştirdiği gözlemlenmektedir.

sait çiğköfte açımına kosgeb destek veriyor mu?

sait çiğköfte markası altında açacağınız dükkan için, uygun bir iş planı hazırlamanız halinde KOSGEB destek vermemesi için en ufak bir neden yoktur. 50 bin liraya kadar Hibe desteğini rahatlıkla alabilirsiniz. sait çiğköfte kosgeb desteğini nasıl alınacağı hususunda hibe krediler ile alakalı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olan Dönerci açmak veya bayiliğini almak başlıklı güncel makalemizde döner dükkanı, döner dükkanı açmak ve dönerci açmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar