Baydöner Bayilik imkanları hakkında Bilgiler

tarafından
1112
Baydöner Bayilik imkanları hakkında Bilgiler

Son günlerde özellikle TV reklamları da boy gösteren Baydöner insanların kafasında yer tutmaya başladıkça girişimciler bu firmanın bayiliğini alma isteği artmıştır. Baydöner bayilik şartlarını ve Bay döner kar marjını sizler için incelemek istedik.  Bilindiği üzere Döner işi karlı iş fikirleri içindedir. İşi bilen kişiler; iyi konumlanmış dükkanlarda rahatlıkla para kazanabilir. Baydöner de bu alanda kurumsallaşmış Türkiye’ye yayılma çabaları olan bir marka olarak gözlemlediğimiz den Kişilerin bu firmanın franchise olanaklarını inceliyoruz.

Baydöner Hakkında

Baydöner 2006 yılında kurulmuş, Türkiye ve Dünyaya Türk mutfağının en bilinen lezzetlerinden döneri kendi markası altında yaygınlaştırmayı hedefleyen bir markadır. Genellikle AVM de hizmet veren Baydöner uygun fiyat politikası uygulayarak müşterileri kazanmayı hedeflemektedir. Türkiye geneli yaygınlaşan şube ağı ve son zamanlarda Tv ve sosyal medya reklamları sayesinde bilinen bir marka olmayı başarmıştır.

Firmanın en büyük hedeflerinden biri Türkiye’de yakaladığı bilenen döner markası olma durumunu Yurt dışına da taşımak. firma kendi anlatımıyla “Her restoranın da aynı hizmet ve kalite standartların da sunan Baydöner, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi.” söylemektedir.

Baydöner Bayi kar marjı incelemesi

Bilindiği üzere Döner satışı her zaman kar marjı yüksektir. Fakat hangi işi yaparsanız yapın kar marjı yüksek olsa da belli bir ciro yakalanmayınca bir para kazanılmış sayılmaz. Önemli olan kar marjı değil ay sonu maliyetler düşüldükten sonra elinize net kalacak tutardır. Bydöner ürün çeşitliği fazla olması ve Yapmış olduğu kampanyalar ve reklam tanıtımları ile insanlar tarafından bilinen bir marka haline gelmiş. Bu durumda Baydöner bayilerinin yapacağı ciro doğal olarak artmıştır. İyi konumlanmış bir baydöner bayisi ortalama %80 kar marjı ile hizmet vermektedir.

Baydöner Bayilik Şartları:

  • Baydöner 10 yıl süre ile franchise vermektedir.
  • baydöner bayilikleri ücretsiz değildir. Baydöner belli bir miktar bayilik ücreti almaktadır.
  • Açılacak olan şubenin yer seçimi franchise adayının istekleri doğrultusunda bydöner tarafından seçilmektedir.
  • Ortalama 120-250 m2 büyüklüğünde bahçesi olan mekanlar tercih edilmektedir. Restoran dizaynını bydöner kendisi yapmaktadır.
  • Bayilik alan firmalar Eğitim desteği almaktadır. Ayrıca Müşteri odağı ve uzun süreli hizmet verilmesi için Personel eğitimini de Bydöner sağlar.
  • Bydöner açılan franchise şubesini standarlara uyum konusunda denetler.

Baydöner Bayilik için neden Tercih edilmeli

Zengin menü: bydöner menüleri gelen müşterileri tatmin edecek ve yiyen kişilerin tekrar gelir gelip yiyeceği kadar zengin bir şekildedir.

Müşteri odaklı olma özelliği: Firma gelecek de nasıl var olunacağının yöntemini bir çok firmadan önce çözmüş. Müşterilere değer veren bir alt yapı hazırlamıştır.

Eğitim ve Denetime verilen önem: Bydöner genel olarak çalıştığı firmalar İSO 2000 Yetki belgesi almış ve alanında markalaşmış kaliteli firmalardır. Müşteriye hizmet verecek personeller zaman zaman gerekli eğitim verilerek çalıştırılmaktadır. Ürün standartlarını korumak amacıyla düzenli olarak şubelerden numuneler alıp laboratuvar kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Bydöner bayilik başvurusu iletişim:

Baydöner bayisi olmak isteyen kişiler info@baydoner.com adresine mail atarak daha detaylı baydöner bayilik şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. ayrıca firmanın açık adres bilgileri aşağıdaki gibidir.

Merkez Ofis

Adres:
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower
Telefon:
Faks:
(232) 464-4236