asgari ücretten 400 Personel çalıştıran Genç girişimci Nusret

Nusret başarı hikayesi Son günlerde değişik kasap figürleri ile dikkatleri üzerine çeken, Nusret et lokantasının sahibi Nusret Gökçe Geçmişinde Ne kadar maaş alıyordu, Nusret gökçek Şimdi ne kadar kazanıyor sizce?

Erzurumlu bir maden işçisinin 5 çocuğundan biri olan Nusret Gökçe, Uzun yıllar çırak olarak çalıştığı kasaplık sektörde, özellikle tuz serpme stili ile dikkat çeken kişi geçmişte asgari ücret ile çalışırken Bugün yıllık milyonlarca lira kazandığını biliyor muydunuz?

Amerikada ücretsiz Çalıştığı olmuştur

Aslında sadece Türkiye de değil Amerika’da ünlenmeye başlamıştır, New York’un ünlü restoranların da ücret almadan çalışmış orada yaptığı menü ile New York times de Röportajı yayımlanmıştır. Spor yapmayı seven Ünlü kasap Kixbox yaptığı da bilinmektedir. Doğuş grubu sermayesinin de ortak olduğu Nusret et lokantalarına şu günlerde Yurt dışından dahi metini duyan müşterilerin geldiği bilinmektedir.
Bir zamanlar asgari ücret alan Nusret Gökçenin yanında 400 Personel çalışmaktadır. 

Nusret Gökçe bugünlere  parmakları ile kazıya kazıya gelmiştir. Tamamen kaliteli hizmet anlayışı ile edinmiş olduğu bilgileri işleyen bir profili var.

400 Çalışanı olan genç girişimci Yapmış olduğu yatırımlar ile Sektörü damga vuracağa benziyor, Ülkemizde genç girişimcilerin de  Neredeyse hiç sermaye harcamadan Milyonlara salip olabileceğinin canlı örneği olan Nusret Gökçeyi tebrik eder, Tüm okuyucularımızın aynı başarı ve şans ile yola çıkmasını umut ederiz.

İYİ FİKİR

iş fikirleri ve bayilikler hakkında , genel bilgiler sunan iyi ve yardım sever tüzel kişilik.

3 cevaplar

 1. Kaptan dedi ki:

  Gemisini yürütene helal olsun kardeşim

  • iyifikir dedi ki:

   aynen size katılıyorum kaptan. Nusret kimileri tarafından seviliyor kimileri tarafından eleştiriliyor fakat işini iyi yürütüyor bizim konumuz da bu

 2. _Gizemay_1453_ dedi ki:

  Gördünüz mü asgari ücretten yakinanlar..özel sektörde işçi çıkarmaları başladı…niye??400 TL zamlandi diye.Devlet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir