Kapat

asgari ücretten 400 Personel çalıştıran Genç girişimci Nusret

Anasayfa
Başarı Hikayeleri asgari ücretten 400 Personel çalıştıran Genç girişimci Nusret
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Nusret başarı hikayesi Son günlerde değişik kasap figürleri ile dikkatleri üzerine çeken, Nusret et lokantasının sahibi Nusret Gökçe Geçmişinde Ne kadar maaş alıyordu, Nusret gökçek Şimdi ne kadar kazanıyor sizce?

Erzurumlu bir maden işçisinin 5 çocuğundan biri olan Nusret Gökçe, Uzun yıllar çırak olarak çalıştığı kasaplık sektörde, özellikle tuz serpme stili ile dikkat çeken kişi geçmişte asgari ücret ile çalışırken Bugün yıllık milyonlarca lira kazandığını biliyor muydunuz?
Aslında sadece Türkiye de değil Amerika’da ünlenmeye başlamıştır, New York’un ünlü restoranların da ücret almadan çalışmış orada yaptığı menü ile New York times de Röportajı yayımlanmıştır. Spor yapmayı seven Ünlü kasap Kixbox yaptığı da bilinmektedir. Doğuş grubu sermayesinin de ortak olduğu Nusret et lokantalarına şu günlerde Yurt dışından dahi metini duyan müşterilerin geldiği bilinmektedir.
Bir zamanlar asgari ücret alan Nusret Gökçenin yanında 400 Personel çalışmaktadır. 

Bu içeriği Mutlaka okumalısınız  Döner stop Devir edildi | Döner stop bayilik şartları

400 Çalışanı olan genç girişimci Yapmış olduğu yatırımlar ile Sektörü damga vuracağa benziyor, Ülkemizde genç girişimcilerin de  Neredeyse hiç sermaye harcamadan Milyonlara salip olabileceğinin canlı örneği olan Nusret Gökçeyi tebrik eder, Tüm okuyucularımızın aynı başarı ve şans ile yola çıkmasını umut ederiz.

Bir önceki içeriğimiz olanişsizdi Dededisine Yardımcı olurken Kendi işinin patronu oldu başlıklı güncel makalemizde az sermayeli solucan gübresi, solucan gübresi 2017 ve solucan gübresi iş fikri hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“asgari ücretten 400 Personel çalıştıran Genç girişimci Nusret” üzerine 2 yorum

  1. Kaptan says:
    • iyifikir says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir