Telefon teknik servis ve Aksesuar Dükkanı açmak

tarafından
1785
Telefon teknik servis ve Aksesuar Dükkanı açmak

Ülkemize 90’lı yılların başların da bomba gibi düşen cep telefonu ve taşınabilir cihazlar ile yeni bir çağ açıldı gibi, 7’den 77’e Teknolojiye alışmak çok kolay oldu. Herkesin elinde 1 hatta iş için 2. cep telefonu olur oldu.. Hatta daha ilk okul çağındaki talebelerin bile bu elektronik cihazları kullanır seviyeye geldi. Gözünüzü nereye çevirirseniz çevirin birilerinin cep telefonu, tablet gibi gibi cihazları kullanarak. Oyun oynadığını anlık mesajlaşma uygulamalarını kullandığını görürsünüz.

Bu denli aşırı ihtiyaç ve kullanım fazlalığı yüzünden cep telefonu satışı, tamiri ve bu ürünleri farklı gösterebilmek için aksesuar satışı yapmak hiç de mantıksız bir iş değilmiş gibi gözüküyor. Peki bu iş sanıldığı kadar karlı bir iş mi? cep telefonu teknik servis işi yaparak güzel kar marjları elde edilebilir mi?

telefon aksesuar dükkanı açmak

cep telefonu satışı,aksesuar satışı yapmak,telefon teknik servisi açmak,cep telefonu tamir ve servis işi

Ülkemizde işini çok iyi yapmayan insanlar olduğu için, kalabalık ve iş yaptığını düşündüğü bir işe yönelen insanlar sayesinde kaliteli iş yapan bulmak zor oluyor. Cep telefonu teknik servis ve aksesuar işinde de aynı durumda Yapan çok fakat kaliteli hizmet sunan çok fazla yok, siz de aşağıdaki özellikleri tamamlıyorsanız cep telefonu tamir ve servis işi yapabilirsiniz.

  • Yapılan tamir ve Teknik işlerin arkasında durmaktan çekinmeyeceksiniz
  • uygun fiyata çalışıp, insanlara kaliteli hizmet ve güven veririm diyorsanız.
  • Yaptığınız işlerde minimum 6 ay  garanti verebilirseniz.
  • Herkesin yaptığı Basit işler dışında, diğer firmalara zor gelen işleri de Yapabilecekseniz
  • Kullandığınız parçalar kaliteli orijinal veya buna yakın kalitedeyse
  • Teknolojiye ayak uydurup İnternet üzerinden kargo ile de ürün kabulü yapabilirseniz.
  • Android ve ios gibi  yazılımlarına da hakimseniz.
  • Servisiniz’de gerekli bilgili personel, alet ve  ekipman hizmet vermeniz için yeterli ise
  •  Her marka telefon ve tablet’e bakabilecek gerekli yetkinliğe sahipseniz

Aksesuar Bu işin tatlısı Ciro üzerinden Satış karı yüksek!

Küçük bir cep telefonu teknik servis bölümünüz olmuş olsa bile aksesuar satışını kesinlikle yapmalısınız, özellikle kırılmaz cam satışı ve kılıf gibi ürünler size geliş girdisi çiklet fiyatına olup, sizin ürünleri yerleştirmeniz neticesinde bir üründen %20’den fazla kar marjı ile satışı gerçekleştirilmektedir. Burada önemli olan nokta kaliteli hizmet, güler yüz ve müşteri memnuniyetini hat safhada tutmak. Ürünlerine kırılmaz cam ve koruma alacak kişilerin sizi tercih etmesindeki en büyük neden bu olacaktır.

Cep Telefonu teknik servis ve Tablet işi Karlı bir iş mi?

Ne kadar fazla kişiye ulaşır ve verdiğiniz hizmette kalite sunarsanız, bu işten kazanabilirsiniz. Cep telefonu teknik servislerinde dedikodu reklamları çok önemlidir, çok iyi işçilik ve hizmet sunmanız durumunda size gelen müşteriler çevresinde ki kişilere sizin vermiş olduğunuz hizmetlerden olumlu veya olumsuz bahsedecektir. Tavsiyemiz: Hangi işi yapan kişi olursa olsun müşterilere küçük hediyeler verebilirsiniz bu verdiğiniz küçük hediyeler size ilerleyen zamanlarda fazladan müşteri olarak geri döneceğinden emin olabilirsiniz.

Cep telefonu teknik servis işi için Kosbeg destek verir mi?

Kosgeb cep telefonu tamir ve Aksesuar işine destek verir, lakin küçük çaplı bir işletme açacaksanız (10-15 bin sermaye ) işleteceğiniz bir dükkan açacaksanız, Kosgeb iş planı ve sertifika hazırlayacak bilgi ve beceriye hiç sahip değilseniz. Yapacağınız işe odaklanmanızı tavsiye ederiz, oradan elde edeceğiniz sermayeyi işinize odaklanmanız durumunda zaten rahatlıkla kazanacaksınız.