Kapat

Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi

Anasayfa
Bayilik veren firmalar Sonax Bayiliği aranan şartlar ve Yatırım Maliyeti hakkında bilgi
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

sonax Bayilik fırsatları hakkında bilgi sunduğumuz bu yazıda, oto yıkama ve kuaför sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş en bilindik markalarından olan sonax markasının bayilik şartları hakkında bilgilendirmeler sunacağız?

Oto yıkama sektöründe Sonax bayiliğini tercih etmeniz için firma hakkında küçük birkaç bilgi şöyledir.

Sonax Sadece Türkiye’de hizmet veren bir marka değil, dünya çapında prestij sahibi car care firmasıdır, Uzun yıllar hizmet veren marka Türkiye’nin en eskisidir. ülkenin en geniş bayi ağına sahip oto yıkama firmalarından biridir, ISO 9001 VE 14000 Sahip bir firmadır. Nano teknolojisi kullanarak farklı müşterilere hitap etmektedir. aynı zamanda çok kazandıran oto yıkama firması olduğunu iddia etmektedir.

Ülkemizde Artan araç sayısı ile oto yıkama sektörü de cazip bir hale gelmiştir. 2017  İtibari ile ülkemizde yaklaşık 10 milyon araç bulunmaktadır. Bazı araçlar ayda bir bazı araçlar 15 günde bir yıkatılmaktadır, Hal böyle olunca ülke genelinde çok ciddi rakamlara veren oto yıkma ücretleri ödenmektedir. Benzin istasyonlarındaki oto yıkama standları dahil ülkemizde yaklaşık 500.000USD oto yıkama, motor temizliği,boya koruma ücretleri harcanmaktadır. Hal böyle olunca sonax gibi oto yıkama firmalarının bayilik verme olasılıkları artmaktadır.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Baydöner Bayilik imkanları hakkında Bilgiler

Sonax Müşterilerine Ne tür hizmetler verir?

Araç temizliği, Boya bakım ve boya koruma (car care), boya parlatma,Detaylı iç temizlik,Cam filmi,kaporta kaplama uygulaması gibi hizmetler verilmektedir.

Sonax Bayilerine mimariden, dizayne, işletmelerde uygulanacak hizmetlere, eğitim desteği, iş yapılış şekli, kullanılacak malzeme alet ekipmalar, destek satış ürünleri,Reklam malzemeleri gibi bir çok konuda destek sunmakta olup. Sonax’dan aldığınız bayilik ile işyeriniz işletilmeye hazır bir şekilde teslim edilir.
Sonax Bayilik şartları şöyledir:
Mevcut bir sonax Bayii ile 5KM Mesafe aranmaktadır, Minimum 400-450M2 Kapalı alan ile hizmet verilmeli,Yerleşim bölgesi araç ve nufus sayısı yeteri kadar olmalı,Çalışma alanlarının belirtilen standarlarda olması gerekmektedir, Resmi kurumların oto yıkama hizmeti verilmesinde herhangi bir sakınca görmeyeceği yerler olması gerekmeketidr.

Sonax Bayilik bedeli almadığı gibi, yaklaşık 500M2 Hizmet alanı kuruluş maliyeti 40-50Bin Euro civarında olmaktadır.

sitemizde diğer oto yıkama firmalarının bayilik şartları hakkında da bilgiler sunulmaktadır, site içi arama yaparak diğer oto yıkama firmalarına ait bayilik ve şartları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. iyi fikir olarak Bir çok firmanın bayilik bilgisini sunmaya çalışmaktayız.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Elazığlı çifköfte Ahmet usta Bayilik şartları

Bir önceki içeriğimiz olanHat Döner Bayilik Hakkında başlıklı güncel makalemizde hat döner, hat döner bayilik ve hat döner bayilik avantajları hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir