Kapat

Kokulu Taş Yapıp Satmak

Anasayfa
iş fikirleri Kokulu Taş Yapıp Satmak
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Ek gelir sağlamak günümüz şartlarında istek değil mecburi bir durum haline gelmiştir. Bu yüzden pratik ve kısa yollardan gelir sağlayacak çözümlere yönelinir. Bunlardan biri de kokulu taş yapıp satmak ve farklı tasarımlarla ürün çeşidini arttırarak müşteri hedef kitlesini büyülterek daha çok gelir elde etmektir.

Bu İşten Nasıl Para Kazanılır?

Kokulu taş işinden para kazanmak için sabırlı olmalısınız. Ürün çeşitlerinizi giderek yaymalı ve günün trendlerine dikkat etmelisiniz. Modası geçmiş ve tarz olmayan ürünler artık tutulmuyor. Baby shower, doğum günleri, düğün ve kına günlerine özel ayrı tasarımlarınız olmalıdır. Satış işlemini sosyal medya aracılığı ile oldukça rahat yapabilirsiniz. Fiyatları ilk etapta gerekirse maliyet fiyatında belirlemeli zaman içerisinde müşterileriniz çoğaldıkça fiyatlarda da artış yapmalısınız.kokulu-tas-yapip-satmak-1 Kokulu Taş Yapıp Satmak

Bu İş İçin Gerekenler Nelerdir?

Kokulu taş yapabilmek için malzemeler basittir. Yaşadığınız yerlerde bu tarz işler üzerine açılmış dükkânlardan taş tozu almalısınız. Bunların düz beyaz olanları ve renk renk ayrılmış çeşitleri mevcuttur. Renkli taş tozları kullanım ve aynı tonu yakalama açısından pratiklik kazandırır fakat fiyat olarak beyaz renk taş tozundan kilo başında birkaç TL daha fazladır. Taş tozları için ayrı kokular satılmaktadır. Bu ürün sayesinde de ürünlerinize koku sağlayabilirsiniz. Sonrasında silikon kalıplara ihtiyacınız olacak. Biraz su ve karıştırma kabı hepsi bu.

Bu içeriği Mutlaka okumalısınız  Gelinlik ve Moda evi açmak isteyenler

Bu İş Karlı mıdır?

Kokulu taş yapıp satmak ilk etapta satışları çok yüksek olmayan ve gelir oranına göre düşük sayılacak bir iştir. Zamanla sizden güven sağlayan müşteri üzerine geliriniz de artacaktır. Sosyal medyada oldukça fazla tasarımlarınızı paylaşmalısınız. Gerektiğinde kampanyalar düzenlemeli müşteri sayısını arttırmalısınız. Kullandığınız süs malzemeleri ve taş tozu kaliteli olmalıdır. Görseli yüksek süslemeler yapmalısınız.

Bir önceki içeriğimiz olanOto yıkama dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Oto yıkama dükkanı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak kaç para ve Oto yıkama dükkanı açmak ne kadar hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir