Evde oyuncak Yaparak Para kazanma

tarafından
1314
Evde oyuncak Yaparak Para kazanma

Evde oyuncak yapmak fikri bir çok bayana ve el becerisine güvenen beylerin kulağına sıcak bir iş fikri olarak gelmektedir. Hem sermayesi azdır, Hemde yapılan işin kalitesine göre kar marjı artarak gitmektedir.  Ebeveynler söz konusu çocukları ise harcama yapmaktan asla sakınmadıkları için tercih edilebilecek bir sektördür. Yapacağınız oyuncaklar Tahta oyuncaklar gibi çocukların sağlığına zararlı olmayıp çocukların oynarken zarar görmeden oynayacağı oyuncaklar üretip satılırsa daha fazla kazanılacağını unutmayın.

Evde oyuncak Yaparak para Kazanmak isteyen bir girişimci özellikle ne üreteceğini ve üreteceği ürünün pazar durumunu iyi alıştırması gerekmektedir. Yaptığı oyuncakları İnternet üzerinden satmayı düşünüyorsa bu satış kanallarını da araştırmasında fayda var. Ayrıca yapacağı oyuncaklarda çocukların sağlığına zarar veren etken maddeler var mı? (Alerji gibi) yapabilecek genel maddeleri de iyi araştırması gerekmektedir, Çocukların sağlığı para kazanmaktan daha değerlidir.

Evde Ne tür oyuncaklar yaparak Para kazanılabilir? evde daha çok küçük çaplı oyuncaklar üretilebilmektedir. Bunlara örnek verecek olursak Bez bebek yapımı, örgü bebek yapımı, erkek  çocuklar  için tahtadan araba maket gibi yapılabilecek onlarca çeşit oyuncak türü vardır. Sizin el marifetiniz  hızınız ve pazarlama kabiliyetiniz birleşmesi ile evde oyuncak yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Hangi anne baba evde yapılmış zararsız oyuncakları çocuklarına almak istemesin ki? ayrıca evde oyuncak yapmak sizi her anlamda mutlu edebilecek bir uğraş. Sizin de bir çocuğunuz var ise yaptığınız oyuncakları çocuğunuza da  hediye ederek onu da mutlu edebilirsiniz.  özellikle Maliyet düşürmek için geri dönüşüm malzemeleri ile yapılan oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Kağıt ve Mukavvadan yapılan oyuncaklar sağlıklı olduğu gibi geri dönüşüm katkısı ile ülke ekonomisine katkıda da bulunursunuz. Ayrıca ahşap oyuncak yapımı hem sağlıklı bir oyuncak türü hem de oyuncak üretimi açısından çok fazla çeşit olan bir iştir.  Fakat ahşap oyuncak işi ağırlıklı olarak erkeklerin yapabileceği bir iştir, çünkü ahşabı kesip biçmek güç ve bu anlamda el yatkınlığı isteyen bir iştir dolayısı ile erkekler daha fazla ahşap oyma işi yapabilmektedir.

oyuncak yaparak ne kadar para kazanılır?

Bu sorunun cevabını tam olarak doğru vermemiz malesef doğru olmaz, çünkü kazanacağınız rakam sizin ne kadar üretim yaptığınız ile alakalıdır. örnek vermek gerekirse evde günlük 20 adet ahşap araba yapan bir kişi ile günlük 2 adet ahşap araba üreten bir kişi arasında fark vardır.

Evde oyuncak üretimi yapan bir kişinin üretim kapasitesi kadar satış kabiliyeti de önemlidir, ürettiğiniz oyuncakları satabilme yeteneği fazla olan kişiler doğal olarak daha fazla kazanır. Size tavsiyemiz ürettiğiniz oyuncakları İnternet üzerinden satacaksanız instagram ve facebook üzerinden kendinize açmış olduğunuz sayfalar üzerinden satmaya çalışın buradaki müşteriler sadık olduğu gibi, en iyi reklamınızı yapan kişiler olalcaktır.

Bu içeriği beğendiyseniz sizin için bu konuylada alakalı az sermayeli olarak yapılabilecek 3 işfikrini öneriyoruz.

  1. Çin’den Oyuncak getirip satmak
  2. Maket oyuncak satışı
  3.  Oyuncak mağazası açmak