Kapat

Evde oyuncak Yaparak Para kazanma

Anasayfa
iş fikirleri Evde oyuncak Yaparak Para kazanma
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Evde oyuncak Yaparak Para kazanma

Evde oyuncak yapmak fikri bir çok bayana sıcak bir iş fikri olarak gelmektedir. Hem sermayesi azdır, Hemde yapılan işin kalitesine kar marjı artarak gitmektedir.  Ebeveynler söz konusu çocukları ise harcama yapmaktan asla sakınmadıkları için Tercih edilebilecek bir sektördür. Yapacağınız oyuncaklar Tahta oyuncaklar gibi çocukların sağlığına zararlı olmayıp oynarken zarar görmeden oynayacağı oyuncaklar üretip satılırsa daha fazla kazanılacağını unutmayın.

Evde oyuncak Yaparak para Kazanmak isteyen bir girişimci özellikle ne üreteceğini ve üreteceği ürünün pazar durumunu iyi alıştırması gerekmektedir. Yaptığı oyuncakları İnternet üzerinden satmayı düşünüyor sa bu satış kanallarını da araştırmasında fayda vardır. Ayrıca yapacağı oyuncaklarda çocukların sağlığına zarar veren etken maddeler var mı? Alerji gibi yapabilecek genel maddeleri de iyi araştırması gerekmektedir, Çocukların sağlığı para kazanmaktan daha değerlidir.

evde Ne tür oyuncaklar yaparak Para kazanılabilir? evde daha çok küçük çaplı oyuncaklar üretilebilmektedir. Bunlara örnek verecek olursak Bez bebek yapımı, örgü bebek yapımı, erkek  çocuklar  için tahtadan araba maket gibi yapılabilecek onlarca çeşit oyuncak türü vardır. Sizin el marifetiniz  hızınız ve pazarlama kabiliyetiniz birleşmesi ile evde oyuncak yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Hangi anne baba evde yapılmış zararsız oyuncakları çocuklarına almak istemesin ki? ayrıca evde oyuncak yapmak sizi her anlamda mutlu edebilecek bir uğraş. Sizin de bir çocuğunuz var ise yaptığınız oyuncakları çocuğunuza da  hediye ederek onu da mutlu edebilirsiniz.  özellikle Maliyet düşürmek için geri dönüşüm malzemeleri ile yapılan oyuncakları tercih edebilirsiniz. Kağıt ve Mukavvadan yapılan oyuncaklar sağlıklı olduğu gibi geri dönüşüm katkısı ile ülke ekonomisine katkıda da bulunursunuz. Ayrıca ahşap oyuncak yapımı hem sağlıklı bir oyuncak türü hem de oyuncak üretimi açısından çok fazla çeşit olan bir iştir.  Fakat ahşap oyna işi ağırlıklı olarak erkeklerin yapabileceği bir iştir, çünkü ahşabı kesip biçmek güç ve bu anlamda el yatkınlığı isteyen bir iştir dolayısı ile erkekler daha fazla ahşap oyma işi yapabilmektedir.

oyuncak yaparak ne kadar para kazanılır?

Bu sorunun cevabını tam olarak doğru vermemiz malesef doğru olmaz, çünkü kazanacağınız rakam sizin ne kadar üretim yaptığınız ile alakalıdır. örnek vermek gerekirse evde günlük 20 adet ahşap araba yapan bir kişi ile günlük 2 adet ahşap araba üreten bir kişi arasında fark vardır. Evde oyuncak üretimi yapan bir kişinin üretim kapasitesi kadar satış kabiliyeti de önemlidir, ürettiğiniz oyuncakları satabilme yeteneği fazla olan kişiler doğal olarak daha fazla kazanır. Size tavsiyemiz ürettiğiniz oyuncakları İnternet üzerinden satacaksanız instagram ve facebook üzerinden kendinize açmış olduğunuz sayfalar üzerinden satmaya çalışın buradaki müşteriler sadık olduğu gibi, en iyi reklamınızı yapan kişiler olalcaktır.
 

Bu içeriği Mutlaka okumalısınız  Maket oyuncak satışı

Bir önceki içeriğimiz olanBebek giyim Mağazası Açmak başlıklı güncel makalemizde Bebek giyim mağazası açmak hakkında genel bilgiler verilmektedir.


“Evde oyuncak Yaparak Para kazanma” üzerine 1 yorum

  1. evde oyuncak yapımı says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir