Geleceği Parlak Karlı iş fikirleri

tarafından
919
Geleceği Parlak Karlı iş fikirleri

Bu yazımızda sizlere Geleceği Parlak Karlı iş fikirleri hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız. Sitemizde buna benzer bir kaç konu var konuları insanlar sıkılmaması için çok uzun tutmuyoruz detaylı arama yaparak daha fazla iş fikrine ulaşabilirsiniz. Karlı iş fikirleri kategorisinde incelediğimiz iş fikirleri şunlardır.

Self oto yıkama:  son zamanların gözde iş fikirleri içinde olan self oto yıkama sistemi fazla personel çalıştırılmıyor ve fiyat olarak müşterilere uygun fiyat sunulduğu için her zaman müşteri bulabiliyorlar. Benzin istasyonlarında veya boş arsalara rahatlıkla kurulabilecek bu iş seçeneğini site içi arama yaparak incelemenizi öneririz.

Sağlıklı Yaşam merkezleri geleceğin işi

Teknolojinin gelmesi ile insanlar giderek hareketsiz oluyor ve Kilo alıyorlar. Doğal olarak bu fazla enerjilerini atmak ve Sağlıklı olmak için yeni mekanlara ihtiyaç duyuyorlar. Teknoloji ilerledikçe bu hizmet yöntemi giderek doğal bir hale gelecek ve herkes işinin bir parçası haline gelecek diye düşünüyoruz. Sağlıklı yaşam merkezi açmak için hala geç kalmadınız. Kosgeb ve diğer devlet desteklerinden yararlanıp böyle bir iş fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Gıda sektörü hiç durmaz

Gıda üzerine, yüksek insan sirkilasyonu olan yerlerde Alış veriş merkezlerinde ve Caddelerde küçük sermayeler ile yapılabilecek Kiosk tarzı işletmeler her zaman kazanır. Bunlara örnek mısır standı çiğ köfte standı gibi ürünler olabilir. Unutmayın Ülkemizde  en eski firmalarını incelediğimiz de Gıda firmalarını göreceksiniz. Bir çok firma zamanla kapanış yapsa da gıda firmaları nesiller boyu devam ettirebilir.

Farklı konsept cafeler

Krep, Waffle ve Kahve gibi farklı konsept de hizmet veren cafeler her zaman hizmet verebilecek durumda.. Öğrenci kesiminde bu tarz bir iş fikri her zaman iş yapar. Cafe işi mesai saati uzun olsa da işini iyi oturtmuş bir müteşebbis rahat edecektir.

Sararmış oto farlarını Temizleme işi

Bu iş seçeneğini farklı bir web sitesinden bir arkadaş yorum olarak atmış, insanlara faydası olması niyetiyle paylaşmış,  Kendi anlatımı ile Sararmış araba farlarını düzelterek, kendi işinin patronu olma hikayesini anlatmış, bu iş seçeneği özellikle 100 bin üstü nüfus da oturan kişiler için uygun bir iş seçeneği olabilir.

Merhaba Ben 1 yıl önce diaomond araç far ve arka stop lambaları temizleme setini youtube ta gördüm önce pek inanmadım 1 adet aldım denedim.sonuç harika ek iş olarak başlamıştım şimdilerde kendi işimin patronu oldum. Çok mücadele verdim sosyal medyayı iyi kullandım ilanlar bastırdım ve şu anda durumum çok iyi. Çevrenizdeki araçları inceleyin neredeyse araçların yarısının farları sararmış durumda çok büyük potansiyeli olan yeni bir ekmek kapısı. Neredeyse sıfır sermaye ile başladım firma sahibi çok candan yardımcı oldu. İş çok kısa zamanda öğreniliyor. Farlara sulu zımpara yapıyorsunuz ve özel karışımlı solüsyonu farın üzerine sürüyorsunuz ve eski sararmış farlar tamamen yenileniyor. 1 paket ürün ile 2 arabanın farlarını rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz her arabaya ayıracağınız zaman 25-35 dakika arasında değişiyor. Her arabadan minimum 50 TL kazanıyorsunuz. YouTube ta (süper far temizleme 1) şeklinde arama yaparsanız 1 Den 10 a kadar videoları var veya süper far parlatma şeklinde arama yaparsanız videoları görürsünüz konusunda hızlı büyüyen bir firma. Tavsiye ederim. Facebook ta diamond far seti şeklinde bulabilirsiniz. Bu işe başlamak isteyen arkadaşlara ben kendi tecrübelerimden tüyo verebilirim. İşin püf noktalarını memnuniyetle anlatırım. Artık akşama kadar sevmediğim bir işte sevmediğim insanlarla stresli çalışmıyorum hiç kimseye patron demiyorum şiddetle tavsiye ederim. Önce ek iş olarak başlıyorsunuz çabalarınıza bağlı olarak işi belli bir seviyeye getirince işinizden rahatlıkla istifa edebilecek duruma geliyorsunuz.

Goji beryy yetiştiriciliği

Dünyaya çin’den dağıtılan goji beryy, güçlü çalı normlu bir bitkidir. Yaklaşık 2,5-3 mt boylara ulaşabilir. Kök sistemi toprağa yerleştikten sonra Bakıma ihtiyaç duymadan zor şartlarda rahatlıkla yaşar. Yüksek verim almak isteyen kişiler Güneşi bol alan yerlerde yetiştirebilir. Ülkemiz iklimi kurt üzümü yetiştiriciliği için gayet uygundur.

Avrupa ve Rusya pazarına ülkemizden rahatlıkla satış yapılabilir. Ortalama 1 dönüm tarlaya 250 fidan ekildiği ön görümüne göre fidan maliyeti 15-18Tl aralığındadır. 1 Dönüm goji beri üretim sahası 5-6 bin Lira arasında mal olmaktadır ki ceviz ve diğer ağaçlara göre çok daha uygun bir maliyeti söz konusudur. 1 dönüm goji beryy  tarlasından ülkemizde 65-130KG Kuru meyve, 400-500KG yaş meyve üretimi mümkündür. Yaş meyve satışı kar açısından daha iyi olacaktır. Goji beryy meyvesi perakende olarak kuru satışı 50-120TL aralığında satılmaktadır.  iyifikir.gen.tr/goji-beryy-yetistiriciligi-yapin-kazanin bağlantısına tıklayarak mutluluk meyvesi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.