Elazığlı çifköfte Ahmet usta Bayilik şartları

tarafından
1089
Elazığlı çifköfte Ahmet usta Bayilik şartları

Elazığlı çifköfte Ahmet usta Bayilik şartları

Bilindiği Üzere Çiğ kötfte dükkanları Sermayesi fazla olmayıp kar marjıı yüksek olan işlerden birtanesidir. Ayrıca bu Mesleği yaparken Her gıda sektöründeki temizlik ve müşteri memnuniyetini sağlamak dışında Çok fazla ustalık gerektirmeyen bir iş olduğundan Çiğ köfte bayiliği Bir çok kişinin tercihi haline geldi.

Elazığlı Çiği köfteci Ahmet usta hem lezzetli hemde Türkiye çapında Hizmet sunan bir firma olduğundan, Bayilik alınabilecek bir çiğ köfte franchise markası.. Sektörde 20. Yılını dolduran firma bayilik bedeli almamaktadır. Bayilik ücreti olmaması ve yapılan reklamlardan  reklam payı alınmaması avantaj

Elazığlı çifköfte Ahmet usta Bayilik şartları:

Bayilik ücreti yoktur. Dükkanın iç görünüşü ve tasarımı Elazığlı Çiğköfteci Ahmet ustanın Kurumsal anlayışına, Kimliğine Uygun şekilde dizayn edilmelidir. Belirli şartlara göre dilerseniz, dükkanınızın iç tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. Tasarım konusunda başarılı değilim derseniz franchise ekibi tarafından belirtilen fiyat karşılığında yaptırılabilmektedir.
Bayilerin personel eğitimini Ustalar tarafından yapılmaktardır. Reklam için herhangi bir reklam katkı payı Alınmayan Elazığlı Ahmet usta iyi bir avantaj sunmaktadır.
Siparişi tamamlanan ürünlerin sevkiyatı Elazığlı Ahmet usta firması tarafından yapılmaktadır.
Firma tavsiyesi olarak, İşinin başında duracak olan firma sahipleri, kar marjının daha fazla olacağı yönündedir. Tüm şubeler de aynı lezet ve standartlarda hizmet verilebilmektedir.