Kapat

Çiğköfte dükkanı açmak

Anasayfa
Girişimcilik Çiğköfte dükkanı açmak
çiğköfte dükkanı açmak

az sermaye ile yapılan bir iş olması münasebeti ile ve ucuz olduğu için her kesimin rahatlıkla gidip yedikleri, Türk halkının damak tadına yatkın olması sayesinde her yerde çiğköfte dükkanı görebilirsiniz. En zengin semtlerden alım gücü en düşük semtlere kadar çiğ köfte satışı gönül rahatlığı ile yapılmaktadır.

Tabi fiyatlar ve hizmet bulundukları semte göre değişiyor, günümüz şartlarında 3000TL Başlangıç sermayesi ile bile bu tarz bir iş yeri açılması mümkün. Yeteri kadar dekor edilmiş bir çiğköfteci rahatlıkla açıldığı ilk günden itibaren kazanacak şekilde bir iştir.

Çiğköfte dükkanını kendiniz işletin

çok lüks ve çok fazla cirosu olan bir dükkan işletmesi yapmıyorsanız, bu tarz çiğköfte dükkanlarını kendiniz işleterek daha iyi hizmet sunabilir, personelin yapacağı işleri kendiniz yaparak, şirket karlılığınızı maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz.  en karlı yönetim için Çiğköfte dükkanınız kendiniz işletin. Tüm aşamalarında şirketinizin olumlu olumsuz yönlerini analiz edebilirsiniz.  ayrıca çiğköfte bayiliği alırken bilindik, marka değeri yüksek halk nazarında olumsuz intiba almamış markaları seçmenizde büyük faydalar vardır.

çiğköfte satışı karlı bir iş mi

koyduğunuz sermayeyi 3-4 ayda geri alabileceğiniz ender iş türlerinden biri olan çiğköfte dükkanı açma işi genellikle %300 civarında kar marjı ile çalışmaktadır. Kar marjını artırmak için sabahları kahvaltılık, içli köfte gibi ürünleri satmak da ciroyu dolayısı ile kar marjınızı artıracak unsurlar içindedir.

Çiğköfte işine girmeden Bayilik araştırması yapın

Eğer çiğköfte imalatı konusunda çok bilginiz yok ve bu işe girmek istiyorsanız hali hazırda size her konuda destek verecek bayilik anlaşmaları yapın. Böylelikle yeni iş kuruş aşamasında başınıza gelebilecek onlarca soruna destek ve çözüm yolu bulmuş olabilirsiniz.

çiğköfte bayiliği veren firmalar bu işe uzun süredir yaptıkları için sizlere geçmişte karşılaştıkları tecrübeler ile yardımcı olacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken en büyük husus müşterilerin sevdiği markalara yönelmeniz olacaktır. çiğköfte işine girecekler fazla sermayeleri olmadıkları için macera aramalarına gerek yok! Kendini ispatlamış markalara yönelmekte fayda var.

Çiğköfte Dükkanı için KOSGEB Kredi verir mi?

KOSGEB çiğköfte dükkanı açılmalarına kredi vermektedir. Fakat 50 bin TL olan hibe desteğinin hepsini alma şansınız çok zor. Kira desteği ve açılış desteği gibi hibe desteklerinden yararlanılabilir. Ne kadar destek alacağınızı iş planınıza bakarak ve harcadığınız tutara göre hesaplayabiliriz.

Bir önceki içeriğimiz olanWaffle dükkanı açmak başlıklı güncel makalemizde Waffle dükkanı açma maliyeti, Waffle dükkanı açmak ve Waffle dükkanı açmak avm hakkında genel bilgiler verilmektedir.

YAZIMIZA OYN VERİN
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar