Kapat

Çiğköfte dükkanı açmak

Anasayfa Girişimcilik Çiğköfte dükkanı açmak
çiğköfte dükkanı açmak

az sermaye ile yapılan bir iş olması münasebeti ile ve ucuz olduğu için her kesimin rahatlıkla gidip yedikleri, Türk halkının damak tadına yatkın olması sayesinde her yerde çiğköfte dükkanı görebilirsiniz. En zengin semtlerden alım gücü en düşük semtlere kadar çiğ köfte satışı gönül rahatlığı ile yapılmaktadır.

Tabi fiyatlar ve hizmet bulundukları semte göre değişiyor, günümüz şartlarında 3000TL Başlangıç sermayesi ile bile bu tarz bir iş yeri açılması mümkün. Yeteri kadar dekor edilmiş bir çiğköfteci rahatlıkla açıldığı ilk günden itibaren kazanacak şekilde bir iştir.

Çiğköfte dükkanınız kendiniz işletin

çok lüks ve çok fazla cirosu olan bir dükkan işletmesi yapmıyorsanız, bu tarz çiğköfte dükkanlarını kendiniz işleterek daha iyi hizmet sunabilir, personelin yapacağı işleri kendiniz yaparak, şirket karlılığınızı maksimum seviyelere çıkarabilirsiniz.  en karlı yönetim için Çiğköfte dükkanınız kendiniz işletin. Tüm aşamalarında şirketinizin olumlu olumsuz yönlerini analiz edebilirsiniz.  ayrıca çiğköfte bayiliği alırken bilindik, marka değeri yüksek halk nazarında olumsuz intiba almamış markaları seçmenizde büyük faydalar vardır.

Bu da ilginizi çekebilir  Türkiye'de fazla yapılmamış Benzersiz iş fikirleri

çiğköfte satışı karlı bir iş mi

koyduğunuz sermayeyi 3-4 ayda geri alabileceğiniz ender iş türlerinden biri olan çiğköfte dükkanı açma işi genellikle %300 civarında kar marjı ile çalışmaktadır. Kar marjını artırmak için sabahları kahvaltılık, içli köfte gibi ürünleri satmak da ciroyu dolayısı ile kar marjınızı artıracak unsurlar içindedir.

Çiğköfte Dükkanı için KOSGEB Kredi verir mi?

KOSGEB çiğköfte dükkanı açılmalarına kredi vermektedir. Fakat 50 bin TL olan hibe desteğinin hepsini alma şansınız çok zor. Kira desteği ve açılış desteği gibi hibe desteklerinden yararlanılabilir. Ne kadar destek alacağınızı iş planınıza bakarak ve harcadığınız tutara göre hesaplayabiliriz.

Bir önceki içeriğimiz olanAnkara'da yatırım yapmak için nedenler başlıklı güncel makalemizde Ankara'da yatırım yapmak için nedenler ve Ankara'da yatırım yapmak için nedenler 2018 hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir