Kapat

az sermayeli kazandıran iş fikirleri 2018

Anasayfa iş fikirleri az sermayeli kazandıran iş fikirleri 2018

web sitemizde 2018 yılında az sermayeler ile yapacağınız bir çok işi bulabileceğiniz gibi onlara ek olarak ekleyeceğimiz az sermayeli iş fikirleri 2018  iş fikirleri hakkında bilgiler sunduğumuz yazımızdayız.

Pilav büfesi

Fast -Food tarzı yaşam stilinin giderek yerleştiği ülkemizde aslında biraz özümüze dönmek insanların tercih edeceği tüketim tarzları başında gelmektedir. Özellikle büyükşehirlerde yaşayanların çok fazla tercih ettiği nohut pilav büfesi açarak sizlerde kar marjı yüksek olan bu sektöre giriş yapabilirsiniz. AB şartları gereği ülkemizde sokaklarda satışı yasaklanan bu tarz tüketimlerin artık küçük bir dükkan içerisinde yapabilirsiniz. Kar marjının oldukça yüksek olduğunu düşündüğümüz bu sektörde %40 oranında bir kar bırakması da işin ne kadar karlı bir yatırım olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu yüzden sizlerde 10 Bin TL ile 20 Bin TL arasında yatırım yaparak bu alanda öncü bir firma olma fırsatını bulabilirsiniz. Nohut pilav, Tavuk pilav ve buna benzer seçenekler sunarak müşteri potansiyelinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bu sektörde ciddi anlamda yatırım yapmak için hijyen kurallarına önem vermeniz ileriye dönük olarak müşterilerinizin artmasını sağlayacaktır.

az-sermayeli-kazandıracak-iş-fikirleri-oto-yıkama-dükkanı-açmak az sermayeli kazandıran iş fikirleri 2018

az sermayeli kazandıran iş fikirleri

Oto yıkama salonları

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Sabun Yapıp Satmak

Araç sayısında 25 Milyonun üzerinde bir rakama ulaşan ülkemizde oto yıkama salonları da her geçen gün gelişme gösteren sektörler arasında yer almaktadır. Kar marjının oldukça yüksek olduğu bu sektörde yer almak için araç yoğunluğunu çok fazla olduğu noktaları seçmenizi sizlere öneriyoruz. Bu yüzden ilk dikkat etmeniz noktaların başında araçların çok fazla olduğu ve oto yıkama salonlarının bulunmadığı mekanları araştırmanız gerekmektedir. Burada sizlere tavsiye olarak ise AVM ve buna benzer yerlerde açma tavsiyesinde bulunabiliriz. Ancak bu işletmeyi açarken standart bir oto yıkama yerine teknolojik gelişmelere ayak uydurmanız son derece önemlidir. Araç sahiplerinin araçlarına olan özenine sizlerde dikkat ederek müşterinizin artmasına imkan sağlayabilirsiniz.

Hızlı tüketilen gıdalar

Bu konuda AVM’lerde çok sık görmeye başladığımız çubuk patatesler, Meyve suları ve çikolata şelaleleri ilk sırada yer almaktadır. 5 – 10 M2 alanlar içerisinde sizlere ciddi kazanç getirecek bu işler sayesinde sizlerde işletmenizi büyütebilir ve bir marka haline gelebilirsiniz. Özellikle çubuk içerisinde patatese şekil vererek insanların dikkatini çekebilirsiniz. Kar marjının diğer sektörlere göre çok fazla olduğu bu alanda sürümden kazanmanız gerekmektedir. Bir çubuk patatesin ortalama olarak fiyatının 5 TL olduğunu düşündüğümüz zaman bir üründe ortalama olarak 4.5 TL para kazanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Bu da ilginizi çekebilir  İstiridye Mantarı Yetiştiriciliği ve Üretimi Yapmak

Yukarıda detaylarını sunduğumuz bu iş fikirlerinin 3 de kosgeb’den kredi ve hibe almaya uygundur.

Bir önceki içeriğimiz olanİzmir'de yatırım yapmak için nedenler başlıklı güncel makalemizde İzmir'de yatırım yapmak için nedenler, İzmir'de yatırım yapmak için nedenler 2018 ve İzmir'de yatırım yapmak için nedenler güncel hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir