Kapat

Tütün Sarıp Satmak

Anasayfa iş fikirleri Tütün Sarıp Satmak

Yüksek fiyatlardan satılan sigaralardan dolayı insanlar artık bu keyiflerini biraz daha ekonomik olan sarma sigaralardan yana kullanmayı tercih ediyorlar. Bu da insanlara yeni bir iş kapısı açıyor. Tütün sarıp satmak için gerekli malzemeleri bir araya getirip birkaç da kendinize alıcı bulduğunuzda yüksek oranda gelir etme şansınız var. Sigara sanma işi hem kolay yapılabilecek hem de satışını rahatlıkla yapabileceğiniz türden bir iştir.

Bu İşten Nasıl Para Kazanılır?

Tütün sararak para kazanmayı düşünüyorsanız sigara sarma işinde hızlı olmanız gerekiyor. Gün içerisinde anlaştığınız iş yerinin sizden istediği miktarda sigarayı sararak teslim etmeniz gerekiyor. Teslim süresini ve ödeme koşullarını anlaşma sağladığınız yer ile yapmanız gerekiyor. Bunun dışında çok fazla teferruatı olmayan bir iştir.tutun-sarip-satmak Tütün Sarıp Satmak

Bu İş İçin Gerekenler Nelerdir?

Bu işi yapabilmek için gereken birtakım malzemeler vardır. Örneğin sigarayı daha hızlı sarabilmek için sigara sarma makinesi, yeteri kadar tütün, temiz bir ortam ve çalışmaya ayıracak zaman gerekiyor. Bunları bir araya getirdiğinizde çok rahat bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Minyatür Mobilya yaparak gelir elde edin

Bu İş Karlı mıdır?

Oldukça karlı bir iştir. Ancak bu işten yeteri kadar para kazanabilmek için her gün belli bir zaman dilimini bu işe ayırmanız gerekecektir. Bir gün yapıp diğer gün işi geçiştirmek yeteri kadar para kazanmanıza engel olabilir. Ancak düzenli yapıldığında normal bir iş kadar getirisi olduğu söylenebilir.

Bir önceki içeriğimiz olanİzmir'de yatırım yapmak için nedenler başlıklı güncel makalemizde İzmir'de yatırım yapmak için nedenler, İzmir'de yatırım yapmak için nedenler 2018 ve İzmir'de yatırım yapmak için nedenler güncel hakkında genel bilgiler verilmektedir.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir