Drone Kiralama işini Düşündünüz mü?

tarafından
1245
Drone Kiralama işini Düşündünüz mü?

Drone kiralama işi yaparak güzel bir gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? 2010 lu yılların başlarında insanların hayatına giren droneler bazen bir hobi, bazen bir oyuncak, bazen de hayat kurtaran bir alet olarak insanların hayatına girdi. Bu söyleyeceğimiz iş seçeneği ile sizde kendi geçiminizi sağlayabilecek az sermayeli bir seçeneği arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz.

Bu anlatacağımız yöntem ile kısa süreli drone ihtiyacı olan kişiler çok fazla paralar verip drone satın almaktansa kısa süreliğine cazip fiyatlar ile kiralamalar yapıp işi bitince geri vermesi harika olmaz mı? Bu iş kolunda çok fazla insanlar öğrenmeden başarılı bir noktaya gelmek istiyorsanız acele edin. Benzer sitelerin hiç birinde bu iş kolundan bahsedilmediği gibi üzerinde inceleme yapılmadığını görebilirsiniz.

Kimler Drone kiralar?

Bu alan o kadar çok ki, Düğün fotoğrafı çektirmek isteyenden, tanıdığına sürpriz yapmak isteyene kadar herkes drone kullanma ihtiyacı doğabilir. kişilerin isteğine göre elinizde drone tutarsanız, sizden drone kiralamak isteyen insanlar olacaktır. Özellikle iyi çekim yapan ve mesafe olarak daha fazla alana gidebilen drone daha çabuk kiralanacaktır.

Örneğin vatandaşın biri sevgilisine sürpriz yapmak istiyor, 9. kattaki sevgilisine evlenme teklifi ederken bir drone getirdiği küçük hediye ve yüzük ile evlenme teklifi yapmak istiyor. Bu kalitede bir drone almak istese nereden baksanız 1500 TL ödeme yapmak zorunda kalacak fakat sizin gibi drone kiralaması yapan firmaları araştırıp, böyle bir drone bir günlüğüne 100 TL gibi bir rakama kiralayabilir. Sizde bu kadar az sermaye ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Rent a car firmaları bile 90-100 binlik arabalara günlük 120-130 TL bedel ile ancak kiralama yapabilirken siz düşük sermaye yatırdığınız bu alet üzerinden neredeyse bir araba kiralama fiyatı kadar bedel kazanabilirsiniz.

Drone kiralama işi için sermaye gereksinimi

Başlangıçta bir iki drone alarak bu işe başlayabilir zaman ile müşteriler size alıştıkça sermaye ekleyerek işi büyütebilirsiniz. Drone kiralama işi için 5 iyi ve iş görür drone için 5-6 bin arası rakama rahatlıkla alım yapılıp bu alanda hizmet verebilirsiniz. Fakat açacağınız işletmeyi insanlara duyurmak için aldığınız droneler kadar da reklam giderleri ayırsanız sizin için iyi olur.

Bu tarz teknolojik bir aletin kiralamasını yapacak kişiler kuvvet ile muhtemel teknolojiye yakın kişiler olduğundan, böyle bir ihtiyacı olduğunda yapacağı ilk iş arama motorlarını kullanarak hizmete ulaşmaya çalışmak olacaktır. Sizlerde müşterilere daha çabuk ulaşmak için reklam ve arama motoru optimasyonu yapmak için 5-6 bin gibi rakamlar ayırırsanız daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Drone kiralama işi yapacaklara Tavsiyeler

  • Kiralanan droneler mümkün mertebe sigortalı olsun.
  • Müşterilerden drone bedeli kadar senet alınabilir.
  • Yüksek teknolojili kamera kapasitesi yüksek droneler kır düğünü gibi alanlarda kullanılmaya başlandı bu tarz cihazlar tercih edilmeli.
  • Kiralama işini internet ortamına yaymak şart, müşterilere buralardan ulaşılabiliyor.
  • 4K Cihazlar alarak daha fazla müşteri çekebilirsiniz.
  • Yeterli personel olması durumunda kiralanan droneleri iyi kullanabilen kişileri yardım için gönderebilirsiniz.

Drone kiralama işi yaparak aylık 5 bine kadar gelir elde etmeniz mümkün, hem böyle bir iş için tam zamanlı mesai yerine yarım zamanlı ek iş olarak da uğraşıp ek gelir elde edebilirsiniz.