Kapat

Az sermayeler ile Karlı iş fikirleri

Anasayfa
Girişimcilik Az sermayeler ile Karlı iş fikirleri
KARLI İŞ FİKİRLERİ
YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
Teşekkürler

Kim istemez ki az sermayeler ile para kazanmak, Bu yazımızda sizlere fazla sermaye koymadan en karlı iş fikirlerini incelemek istedik. Bu iş fikirleri genel olarak yüksek kar marjı ister fakat Beden işçiliği kısmı fazla olacaktır.

Çiğ köfte dükkanı açmak

2000 li yılların başlarında ülkemizde çığ gibi büyüyüp çoğalan çiğ köfte dükkanları hala en karlı iş fikirleri içinde yerini koruyor. satış fiyatı ucuz olduğundan öğrencisinden, patronuna kadar her kesimin rahatlıkla tercih edebileceği bir gıda türü olduğundan Az sermaye ile dükkan açmak isteyen kişilere 2018 yılına gelmiş olmamıza rağmen uzun yıllar, geçinmek mümkün. Maaşlı olarak çalışmaktan ise çiğ köfte dükkanları kazandırmaya devam ediyor. Üstelik kira ve depozito masraflarını saymazsak 3 bin liraya bile bir çiğ köfte dükkanı açabilirsiniz. Sitemizde site içi arama bölümünü kullanarak çiğ köfte bayilikleri ve detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Sitemizdeki çiğ köfte dükkanları ile ilgili yazıların bulunduğu konuya gitmek için tıklayın

Pilav Dükkanı açmak

Ülkemizde zaman ve para artık çok kıymetli, insanlar gün içi yemeklerini ne kadar ucuz, sağlıklı ve çabuk yer çıkarım diye bakıyor. Pilav da günlük küçük bir porsiyon gibi gözükse de oldukça doyurucu özelliği olduğundan. Geçmişte büyük çoğunluğu seyyar olarak devam eden pilavcılar, Şimdilerde küçük işletmeler kurarak hayatlarını devam ettiriyorlar. Pilav işi satış fiyatınız ile mukayeseli olarak %100 kar marjı olan bir iştir. işlek bir cadde üzerinde günlük 2-3 bin cirolar ile satışlar yapmak çok zor değildir. Lezzetiniz de eğer güzel olursa müşteriler sizi tercih edecektir. Günümüz şartlarında ortalama bir pilav dükkanı 5-10 bin arasında açılabilir. Bu tarz bir iş yerini açmadan önce mümkün olduğunca çevrenizde böyle iş yerleri varsa ziyaret edin yemeklerini tadın. İyi taraflarını alıp, üzerine farklı bir şeyler koymaya çalışın. 10 bin sermaye ile açılan bir pilav dükkanı ile aylık rahatlıkla 5 bin TL kar elde edebilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Geleceği Parlak Karlı iş fikirleri

Cep Telefonu Tamir  ve Aksesuar dükkanı açın

Cep telefonu aksesuar işi az sermaye ile kurulabilecek en mantıklı ve karlı bir iştir. Örneğin Bebek ürünleri satışı yapan bir dükkan açtınız diyelim. Bebeklere yönelik hizmet veriyor olacaksınız fakat, Cep telefonu işi Neredeyse Tüm Türkiye’e hizmet veriyor olacaksınız. Bugün Turktelekom’un 20 milyon, vodofone’nin 20 kmilyon Turkcell’in ise 22 milyon aktif abonesi bulunuyor. ülkemiz nufusu 85 milyon + nüfusa kayıtlı olmayan kişileri sayarsak potansiyeli çok yüksek. Cep telefonu aksesuarı teknik destek ve gerektirmiyor ve Sattığınız anda müşterilerin sizi çok fazla zorlama olasılığı yok. ayrıca kar marjı olarak da fena sayılmaz %60 kar marjı ile çalıştığı bilinmektedir. aksesuar dükkanı açmak ile alakalı sitemizde araştırdığımız bir yazımız mevcut girmek için aşağıdaki linke veya resme tıklamanız yeterli olacaktır.

Telefon teknik servis ve Aksesuar Dükkanı açmak

Çay ocağı açma

Çay ocağı açmak sanıldığı kadar zor bir iş değil, genç ve enerjiniz varsa bu iş fikrini şiddet ile öneriyoruz çünkü, az sermaye ile yapılabilecek güzel bir iştir. Satılan bir çayın maliyeti 0,05 kuruş yani 1Tl Ye 1 bardak çay satıyorsunuz ve kalan 19 bardak çay maliyetini de alıyorsunuz. Bu işte hızlı ve enerjik olmak çok önemli müşteriler genellikle çevredeki esnaf olacağından gelen müşterilerine ikramda bulunmak istedikleri en uygun ürün çay ve meşrubat olacaktır. Sizinle iletişim kurulduğu anda çayı ve meşrubatı götürmeniz gerekiyor.  Daha detaylı olarak incelediğimiz çay ocağı açma fikri, ile ilgili yazımıza aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Bu içeriği hemen okumalısınız  Diyet Ürünleri Üzerine Dükkan açmak

Çay ocağı açmak ile alakalı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Coin ticareti yaparak para kazanmak

2017 yılında bomba gibi yükseliş yaşayan coin piyasaları özellikle bitcoin yükselişi ile en alt kesimden üst kesime kadar kişilerin dikkatini çekmiş, insanları bu işe yöneltmiştir. Bu iş yöntemi hiç bir şey yapmasanız bile 2017 yılında yapıyor olmuş olsaydınız 1000 usd niz 8 bin usd olacaktı ki bu kadar az sermaye koyup hiç bir şey yapmadan bu kadar yükselmesi en karlı iş fikirleri içinde olduğunun yönünde. Site içi arama yaparak coin ticareti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimiz olanBaba döner bayilik şartları başlıklı güncel makalemizde baba döner, baba döner bayiliği ve baba döner bayilik hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir