Turyap Bayilik Almak isteyenlere

tarafından
1215
Turyap Bayilik Almak isteyenlere

Gayrimenkul sektörünün hızla gelişmesi ile ülkemizde uzun süredir hizmet veren ve Yabancı sermayeli kuruluşlara kafa tutan, Emlak ofisi temsilciliği dağıtan Turyap bayilik şartları ve Bayilerine sunduğu avantajlardan bahsedeceğimiz yazıda bulunmaktayız.

Bu yazımızı okumadan önce emlak ofisi açmak ve Gayrimenkul danışmanı nasıl olunur isimli yazımızı okumanızda fayda var. Ayrıca sitemizde, gayrimenkul sektörü ile bir çok makalemizi sektörde tecrübeli kişilerden aldığımız bilgilere göre yazmış bulunmaktayız. Site içi arama yaparak diğer yazılarımızı da görebilirsiniz.

Turyap Hakkında

Turyap 1985 yılında kurulmuştur. 2018 yılı itibari ile 320 den fazla şubesi bulunmaktadır. Ayrıca Turyap bünyesinde 1500 çalışandan fazla kişi hizmet vermektedir. Türkiye geneli hizmet veren ve bilinen bir marka haline gelmiştir. İSO 9001:2008 sertifikasına sahip bir emlak danışmanlığı şirketidir.

Franchise’da en düşük katılım payı almayı ve Kaliteli hizmet verme ilkesi ile çalışan bir firma haline gelmiştir.

Turyap Bayilik Şartları

Turyap Bayilik vereceği kişilerde Tahsil hayatına bakar
Daha iyi hizmet verebilmek için, Büyük şehirler ve gelir düzeyi A ve A+ olan bölgelerde üniversite mezunu olmalı ve yabancı dil bilmesi gibi şartları arar.

Bilgisayar bilgisi olmalı 
Emlak işinin son yıllarda ki trendi bilgisayar kullanımına hakim kişileri tercih eder, Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanan kişileri tercih eder.

Ticari ve kişisel sicili temiz olmalı

Turyap bayiliği almak isteyen kişilerin, ticari siciline ve sabıka kaydına bakmaktadır. İcra ve iflas ve Yüz kızartıcı suçlar gibi suçlarını kontrol eder. Kurumun adına leke getirecek durumlarda Turyap bayiliği vermez.

İsim hakları ve Turyap Bayilik ücreti

Turyap bayilik ücreti bölgeye ve ciroya göre değişmektedir. Aylık Cirodan Pay alınmaz ve açılışta olası masraflarınız dikkate alındığından, ilk 3 ay boyunca Aylık sabit ödenek almaz.

Turyap iletişim bilgileri

TURYAP GENEL MÜDÜRLÜK İletişim Bilgileri

19 Mayıs Caddesi, İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza C1 Blok Şişli 34360, İstanbul